Кіосків по місту більше не буде

  • Вівторок, квіт. 22 2014
  • Автор 
Зупинка по вул. Гончара "обростає" кіосками Зупинка по вул. Гончара "обростає" кіосками

На 58 сесії міської ради депутати розглянули питання про видачу документів на земельні ділянки. Зокрема, такі дозволи видаються і на спорудження малих архітектурних форм, а простіше кажучи кіосків на зупинках транспорту тощо.

Питання викликало дискусію. Депутат Геннадій Дикий  заявив, що кіоски, які ростуть по місту як гриби після дощу, плюндруючи його вигляд: «Зараз біля залізничного вокзалу будується цілий ряд павільйонів на зупинці. Хтось питав у мешканців будинку, у власників магазинів, що знаходяться на першому поверсі цього будинку, чи вони хочуть бачити перед собою ці кіоски?Ні в кого з земельної комісії серце не болить за місто? Якщо ми хочемо розвивати цивілізований бізнес, то давайте робити як в Славутичі: відмовимося від мафів і нехай бізнесмени споруджують нормальні магазини».

Міський голова Василь Савчук погодився з депутатом, повідомивши, що подібні дозволи розглядати більше не будуть. А нинішній розгляд – це борги за минулий рік. «Я противник будь –яких кіосків по місту, до 2010 року ми прибрали кіоски з центру міста. То ж це не до мене питання, а до земельної комісії».

Депутати рішення підтримали, як то кажуть, в останній раз.  

Прочитано 2244 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео