У Білій Церкві пасажирів почнуть возити нові "Богдани"

  • Вівторок, лист. 29 2016
  • Автор 

29 листопада на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради ухвалили рішення про укладення договорів з автомобільними перевізниками на перевезення  пасажирів міськими автобусними  маршрутами  загального користування  терміном  на  3  місяці, а саме:

автобусного

маршруту

Кінцеві зупинки

Кількість графіків

(транспорт-них засобів)

Назва
підприємства
2 Зал. ст. Роток – Рибгосп (вул.І.Кожедуба 246) 12  Тролейбусне управління
3 Одеська траса – вул. Лісова 10   Тролейбусне управління
4 Площа Перемоги – Таращанський масив (фабрика «Модерн») 22   Тролейбусне управління
5 зал. ст. Роток  - ф-ка «Модерн» 10  Тролейбусне управління
6 Б Піщаний масив (Бугаївка)- Автостанція 1 (четвер, субота, неділя)  Білоцерківський автобусний парк
7 Міська лікарня №2- 4-й мікрорайон 24  Тролейбусне управління
11 вул. Тімірязєва – Сухий Яр (Нове київське кладовище) 18  Тролейбусне управління
13 Сухий Яр («Сфера- Авто») - Гайок 18  К-А-Н, Білоцерківський автобусний парк 
14 вул. Лісова – Залізничний вокзал – площа Перемоги 25  Тролейбусне управління, К-А-Н
16 вул. Січневого прориву - Площа Соборна – Піщаний масив 14  К-А-Н
16 А  вул. Січневого прориву - Площа Соборна – Піщаний масив – Нове Зарічанське кладовище (Володарська траса) 1  К-А-Н
17 вул. Січових Стрільців – вул. Івана Кожедуба 15  Диліжанс
18 Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба 12  Тролейбусне управління
19 Зал. ст.Роток -  вул.Сухоярська 24  Білоцерківський автобусний парк
21 Вул. Томилівська – Міська лікарня № 2 28  Тролейбусне управління, Білоцерківський автобусний парк
22 Одеська траса - Гайок 18  Тролейбусне управління

avtob

Після ухвалено рішення члени виконкому ознайомилися з 12 новими маршрутками марки "Богдан", які буде здавати в оренду "Тролейбусному управлінню" фірма "Союз-Авто", що здійснює перевезення пасажирів на ринку Києва. На засіданні виконкому директор "Союз-Авто" Юрій Нестерчук розповів про плани взяти участь у майбутніх конкурсах на маршрути. 

За словами Геннадія Дикого, на нових маршрутах будуть працювати жителі Білої Церкви. 

Присутні на засіданні виконкому представники Білоцерківського автобусного парку, К-А-Н своїх зауважень щодо втрати частини маршрутів не висловлювали. Ще раніше повністю покинуло ринок пасажирських перевезень ПП "Валоїс".

Також керуючий справами виконкому Максим Свірський повідомив, що КП "Тролейбусне управління" зможе обслуговувати всі ці маршрути, адже закуплено 4 б/у тролейбуси, також у комунальну власність міста безоплатно передається 9 б/у тролейбусів з Києва. Планується закупівля 30 нових тролейбусів за кредит ЄБРР. Крім того, нині на лінію виходять 18 тролейбусів. 

Прочитано 8932 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Анатолій
0 #1 Анатолій 29.11.2016, 18:55
-"закуплено 4 б/у тролейбуси";
-"безоплатно передається 9 б/у тролейбусів з Києва". Перекладіть, будь ласка, на українську мову незрозумілий вираз "Б/У".

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео