Мережа міських автобусних маршрутіввідтепер буде такою:
№ з/п |
Номер автобус-ного маршруту |
Назва маршруту |
Схема руху |
Кількість транспорт-них засобів , од. |
Загальна пасажиро- місткість, пас. |
1 |
3 |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – Залізнична станція «Роток» |
вул. Лісова – вул. 2-а Піщана – вул. Євгена Деслава – вул. Селянська (вул. 1-а Піщана) – вул. Таращанська – вул. Заярська – просп. Князя Володимира – вул. Леваневського – залалізнична станція «Роток» |
8 |
22 |
2 |
4 |
Житловий масив Таращанський (ф-ка «Модерн») – пл. Перемоги |
Ф-ка «Модерн» - вул. Таращанська - вул. Заярська - просп. Князя Володимира – б-р Олександріївський. – вул. Героїв Небесної Сотні – вул. Логінова – вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) – вул. Брестська – вул. Івана Мазепи – вул. Сквирське шосе – пл. Перемоги |
10 |
45 |
3 |
6
|
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – Урочище Товста |
вул. Лісова - вул. 2-а Піщана – вул. Євгена Деслава - вул. Дружби – б-р Олександріївський – вул. Вячеслава Черновола- вул. Сквирське шосе – вул. Фастівська - вул. Полковника Коновальця - Урочище Товста |
6 |
45 |
4 |
7 |
вул. Семашка - 4-й мікрорайон |
вул. Семашка - б-р .Олександріївський – вул. В’ячеслава Чорновола – вул. Офіцерська – вул. Фастівська - вул. Брестська – вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) - вул. Ярослава Мудрого – вул. Осипенка – вул. Івана Кожедуба – вул. Рибна - 4-й мікрорайон |
8 |
45 |
5 |
8 |
вул. Івана Кожедуба – вул. Героїв Небесної Сотні (ДЮСШ № 1) |
вул. Івана Кожедуба – вул. Рибна – вул. Грибоєдова – б-р Княгині Ольги – вул. Леваневського – просп. Князя Володимира – вул. Ярослава Мудрого – вул. Першотравнева – вул. Логінова – вул. Героїв Небесної Сотні – б-р Олександріївський |
6 |
45 |
6 |
11 |
Старокиївське кладовище - Житловий масив Таращанський |
Старокиївське кладовище - вул. Сухоярська – вул. Льва Толстого – Сквирське шосе - вул. Ярослава Мудрого – б-р Михайла Грушевського – вул. Людмили Павліченко – вул. Заїрська – вул. Таращанська – вул. Вернадського - Житловий масив Таращанський |
16 |
22 |
7 |
13 |
«Сфера Авто» (Новокиєвське кладовище) – Гайок |
Новокиєвське кладовище – вул. Київська – вул. Сухоярська - вул. Льва Толстого - Сквирське шосе – вул. Гайок |
8 |
22 |
8 |
14 |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – Залізничний вокзал |
вул. Лісова - вул. 2-а Піщана – вул. Академіка Линника (вул. 1-а Піщана) - вул. 1-а Піщана – вул. Ставищанська– вул. Дружби – площа Волі – вул. Ярослава Мудрого – вул. Привокзальна
|
10 |
45 |
9 |
16 |
Житловий масив Піщаний – вул. Січневого Прориву |
вул. 1-а Піщана - вул. Ставищанська– вул. Дружби – площа Волі - просп. Князя Володимира – вул. Голубина– вул. Шолом-Алейхема - вул. Людмили Павліченко – б-р Михайла Грушевського - вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) –вул. Олеся Гончара – б-р Олександріївський – Сквирське шосе - вул. Січневого Прориву |
13 |
22 |
10 |
17 |
вул. вул. Івана Кожедуба (Хімбуд ) – Володарська траса |
Хімбуд – вул. Івана Кожедуба - вул. Осипенка - вул. Ярослава Мудрого - площа Волі - вул. Дружби - вул. 1-а Піщана - вул. Ставищанська – Нове Зарічанське кладовище(Володарська траса). |
14 |
22 |
11 |
18 |
Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд) |
Залізничний вокзал – вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) - вул. Логінова - вул. Героїв Небесної Сотні – б-р Олександріївський - просп. Князя Володимира – вул. Гагаріна – вул. Шевченка - просп. Князя Володимира – вул. Леваневського – Західний проїзд - вул. Івана Кожедуба ( Хімбуд) |
8 |
45 |
12 |
19 |
«Сфера Авто» (вул. Сухоярська) – залізнична станція «Роток» |
Вул. Мережна - вул. Сухоярська - вул. Київська - вул. Ярослава Мудрого - просп. Князя Володимира – вул. Леваневського - залізнична станція «Роток» |
10 |
45 |
13 |
21 |
вул. Семашка – вул. Томилівська |
вул. Семашка – б-р. Олександрійський – вул.Сквирське шосе - вул. Льва Толстого - вул. Карбишева - вул. Воєводіна – вул.Сквирське шосе - вул. Ярослава Мудрого - просп. Князя Володимира – вул. Гризодубової - вул. Томилівська |
12 |
45 |
14 |
22 |
Гайок – залізничний вокзал – залізнична станція «Роток» |
вул. Гайок – вул.Сквирське шосе – б-р. Олександрійський – вул. В’ячеслава Чорновола - вул. Івана Мазепи - вул. Брестська - вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) – б-р Михайла Грушевського – вул. Людмили Павліченко – вул. Шевченка - просп. Князя Володимира – вул. Леваневського - залізнична станція «Роток» |
16 |
45 |
15 |
25 |
вул. Василя Стуса – Одеська траса |
вул. Василя Стуса – б-р Олександрійський – вул. Фастівська – вул. Брестська - вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) – вул. Водопійна – б-р Олександрійський .- вул. Богдана Хмельницького – вул. Небесної Сотні - вул. Логінова (вул. Григорія Ковбасюка) вул. Першотравнева - вул. Ярослава Мудрого - вул. Київська – вул. Глиняна - вул. Північна - вул. Івана Кожедуба - Західний проїзд - вул. Леваневського - Одеська траса |
16 |
22 |
Коментарі