Білоцерківська міська рада теж пропонує Костянтина Бондарєва на посаду керівника КОДА

  • Четвер, вер. 29 2016
  • Автор 

Рішення немає жодної юридичної сили, адже віднедавна посади голів облдержадміністрацій та райдержадміністрацій мають займати ті громадяни, які перемогли на конкурсі. Раніше, нагадаємо, їх призначав президент України.

Проте це формальне рішення викликало чимало дискусій поміж депутатів Білоцерківської міської ради. Автор проекту рішення депутат від «Батьківщини» Сергій Беркут, а власне кандидат Костянтин Бондарєв і є представником цієї партії, презентуючи рішення, чомусь наголошував лише на другій його частині, а саме: звернутись до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з клопотанням щодо забезпечення прозорості проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій.

І при цьому промовчав про його перший пункт. Частина депутатів взагалі не бачили проекту рішення. Оприлюднення воно не пройшло і було презентоване лише на передсесійних депутатських комісіях.

Депутат Василь Савчук взявся уточнити, за що голосуватимуть депутати, прочитавши першу частину рішення, а саме: підтримати рішення Київської обласної ради, яким рекомендовано для участі у конкурсі на посаду голови Київської обласної державної адміністрації Бондарева Костянтина Анатолійовича.

У підсумку 25 депутатів підтримали це рішення, яке має лише рекомендаційних характер. Це депутати від «Самопомочі», «УКРОПу», «Радикальної партії Олега Ляшка», Опозиційного блоку.

Проголосували проти чи утрималися депутати від ПЕВУ, «БПП-Солідарність» та «Свободи».

Нині в.о. голови КОДА є Лев Парцхаладзе. Колишній очільник КОДА Максим Мельничук був звільнений з посади указом президента України після того, як Генпрокуратурою під час одержання 200 тис грн хабара було затримано заступника голови Київської облдержадміністрації та начальника управління КОДА. 

Прочитано 2130 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео