Індивідуальні газові лічильники у Білій Церкві планують ставити за кошти міського бюджету

  • Понеділок, вер. 26 2016
  • Автор 

26 вересня міський голова Геннадій Дикий провів прес-конференцію, на якій розповів про підготовку до опалювального сезону, розширення штату місцевих чиновників, установку індивідуальних газових лічильників за бюджетний кошт та зізнався, у кого підрядні організації закуповують тротуарну плитку. 

"Місто на 90% готове до опалювального сезону, триває встановлення теплових лічильників у будинках. Проблемною залишається труба ТЕЦ-місто, вона пройшла випробування, було кілька поривів, проте питання ми тримаємо на контролі", - розповів на початку прес-конференції міський голова. 

Індивідуальні газові лічильники з наступного року можливо будуть встановлювати за кошти міського бюджету, для цього розроблять спеціальну програму. Адже лічильник дозволяє оплачувати витрати не за нормами, а за фактично спожитими об'ємами, що значно знижує витрати сімейного бюджету на оплату комунальних послуг. Нагадаємо, держава відмовилася фінансувати установку поквартирних лічильників за бюджетний кошт і відтепер ставитимуть безкоштовно лише загальнобудинковий лічильник газу. 

Також міський голова запевнив, що у місті працює п’ять організацій-підрядників, які кладуть тротуарну плитку. Всі вони, як запевняє Геннадій Дикий, мають прямі договори на закупівлю плитки із «Завод ом ЗБК ім. С. Ковальської» та із заводом «Золотий Мандарин» і не закуповують її у «Будмаркеті», який належить родині міського голови.

pres226

Також мер анонсував розширення штату підрозділів виконкому, зокрема буде створено два центри – Центр оперативного реагування і Центр самоврядного контролю. Перший – це аналог Call-центру, створення якого міський голова анонсував ще на початку року. Для його роботи наберуть персонал у кількості 14 осіб, другий центр – моніторитиме економічну ситуацію у місті, адмініструватиме зібрані податки, контролюватиме цільове використанням бюджетних коштів. "До його складу перейде частина працівників із управління економіки, а тому ці дві структури не будуть дублювати свої функції", - запевнив мер.

Прочитано 2781 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео