Депутати Київської облради хочуть бачити губернатором Костянтина Бондарєва

  • Вівторок, вер. 20 2016
  • Автор 

Депутати Київської обласної ради проголосували за кандидатуру на пост голови Київської обласної державної адміністрації, яку будуть рекомендувати на конкурс.

Про це повідомляють "Вести" з посиланням на інформацію прес-служби облради.

Депутати більшістю голосів вирішили рекомендувати в губернатори главу партійної організації "ВО "Батьківщина" в Київській області Костянтина Бондарєва.

Раніше Бондарєв був депутатом облради і народним депутатом від БЮТ. Як заявив журналістам новий претендент на посаду голови Київської ОДА, бізнесу у нього немає.

Юридичної сили це рішення облради немає, адже лише Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби, яка діє при Нацдержслужбі, може обирати переможця. А втім, що не заборонено законом, то дозволено. Таким принципом скористалися й депутати Київської обласної ради. Подібні кроки можна теоретично вважати тиском на членів комісії. 

Нагадаємо, 16 вересня президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Київської ОДА. Обласна рада може тільки рекомендувати президенту свою кандидатуру.

Попередній глава Київської ОДА Максим Мельничук був звільнений. 9 вересня був затриманий його заступник Ігор Любко за хабар у 200 тис. грн. Слідство вивчає причетність губернатора Київщини Максима Мельничука до справи про хабарництво заступника голови Київської ОДА Ігоря Любка.

Прочитано 2156 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео