Передвиборчий популізм обійшовся жителям Білої Церкви у 400 тис. грн.

  • Середа, вер. 07 2016
  • Автор 

У парку Слави завершилися роботи з перенесення теплотраси, на якій збудували храм св. Петра Калнишевського. Роботи обійшлися платникам податків Білої Церкви у 400 тис. грн.

Нагадаємо, 16 серпня КП «Білоцерківтепломеража» розпочала роботи з перекладання теплотраси, яка проходила під новозбудованим на ній дерев’яним храмом св. Петра Калнишевського. Ми навмисно не акцентуємо уваги на тому, до якої конфесії належить цей храм. Головне не те, хто його будував, а те, як місцеві депутати роздають дозволи на будівництво таких споруд. Такі рішення потім обходяться платникам податків в чималеньку суму.

парк Слави, Біла Церква

Цікаве сусідство. З іншого боку храм може зекономити на будівництві туалету для прихожан

Храм св. Петра Калнишевського на території Першої міської лікарні розпочали будувати, ще не маючи дозволу на роботи на цій ділянці. Лише у вересні тодішній склад депутатів Білоцерківської міської ради приймає рішення про передачу земельної ділянки по вулиці Григорія Ковбасюка, загальною площею 0,1140 га у постійне користування релігійній громаді Української Православної церкви Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) під будівництво дерев’яного храму.

pol3

Віднайдені під час робіт людські рештки. Більше фото ТУТ

Нинішній мер Білої Церкви, а тодішній депутат Геннадій Дикий прокоментував, що «всі висновки на будівництво є». Це можна побачити на 51 хв запису.

Чи передбачали ті висновки дозвіл будівництва храму саме на теплотрасі, невідомо.  Але вже цього року Тепломережа почала рити траншею, аби перекласти труби. При цьому міська влада приховувала у коментарях журналістам, що роботи ведуться через новозбудований храм. Лише вчора, на засіданні депутатських комісій, заступник міського голови Валерій Гнатюк визнав, що на роботи з перекладання теплотраси з міського бюджету витрачено 400 тис. грн.

парк Слави, Біла Церква

 Ось так тепер виглядає доріжка з парку

За ці кошти не лише перекладена теплотраса. Понівечені доріжки у парку, знищено кілька молодих дерев, а також перериті рештки людей, похованих у склепах на територіях парку, який як відомо, колись був цвинтарем польської громади. Нині ці рештки знаходяться в поліції, а віднайдені цінні речі мають бути передані до музею.

Та це не остаточні витрати. Варто нагадати, що у 2015 році з міського бюджету за ремонт об’єктів у парку Слави було заплачено ТОВ "Білоцерківрозоптторг"  близько 940 тис. грн. У тому числі за підсипання доріжок, які нині понівечені. А перед цим з міського бюджету витрачалися кошти на ремонт асфальтного покриття на вул. Григорія Ковбасюка, яке нині також розрите.

парк Слави, Біла Церква

Тут ще у липні росли молоді деревця на три-пять метрів вгору, нині - перекопана земля

Ось така ціна співпраці влади з релігійною громадою перед міськими виборами, коли земельну ділянку виділяють не там, де можна, а там де  просто попросили віруючі люди.

А тепер увага! Завтра, 8 серпня, депутати вже нинішнього скликання Білоцерківської міської ради можуть прийняти аналогічне рішення з видачі дозволу на будівництво церкви вже на території скверу «Скорботна мати».

Прочитано 3441 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Гліб Канєвський
+1 #1 Гліб Канєвський 07.09.2016, 19:03
Дикий-Дикий, як ти міг? :oops:
Сергій
-2 #2 Сергій 08.09.2016, 20:43
А перед цим з міського бюджету витрачалися кошти на ремонт асфальтного покриття на вул. Григорія Ковбасюка, яке нині також розрите.

брехня ;)

400 косих..шикарні розтрати ..а от як Вася задля перемоги Ефіма вграв не один десяток лямів це куйня))

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео