На кількох вулицях Білої Церкви планують встановити світлофори (адреси)

  • Понеділок, вер. 05 2016
  • Автор 

5 вересня міський голова Геннадій Дикий провів чергову прес-конференцію, на якій торкнувся тем ремонтів у школах, встановлення світлофорів по місту, прокладання велодоріжок, готовності міста до опалювального сезону та відповів на питання місцевих ЗМІ.

Про школи

На черговій сесії, яка відбудеться 8 серпня, планується виділити ще 2 млн. грн. на встановлення вікон у спортзалах та холах деяких шкіл.

Про світлофори

В районі «Тролейбусного управління», на перехресті вул. Леваневського та вул. Заводської, вже встановлено світлофор. Також планують встановити світлофори на перехресті вул. Гоголя – Я. Мудрого, біля магазину «Даяна», що на Заріччі, по вул. Осипенка, по вул. Грибоєдова, 9, на Сквирському шосе в районі залізничного вокзалу, а також на перехресті вул. Глиняна та Київська, де минулого тижня сталася жахлива аварія. У планах - розробка проектно-кошторисної документації для нанесення розмітки та освітлення 40 пішохідних переходів.

Про велодоріжки

Міська влада розглянула петицію щодо прокладання велодоріжки від вул. Леваневського до Соборної площі, проте поки її робити не будуть, спершу відремонтують асфальт і піднімуть люки. Нагадаємо, у квітні велосипедисти Білої Церкви виступили проти урізання бюджету на розмітку велодоріжок у місті. 

Про опалення 

Готовність міста до опалювального сезону становить 69-89%, найгірше підготувалися ОСББ, лише 2 з 20 новостворених об’єктів здали акти готовності своїх будинків. «Білоцерківтепломережа» обіцяє до початку опалювального сезону встановити всі лічильники, на які виділено цього року 17 млн. грн. з міського бюджету.

Про генплан Білої Церкви

Київська обласна державна адміністрація розглянула проект генплану Білої Церкви і внесла свої доповнення. Після цього геплан винесуть на затвердження Білоцерківської міської ради.

pressjur

Під час прес-конференції

Про об’єднання громад

Геннадій Дикий прогнозує, що 8 вересня на сесії місцеві депутати дадуть згоду на добровільне об'єднання територіальних громад з 24 довколишніми селами. Проте, чи згодяться самі села на таке приєднання, міському голові невідомо. Мер лише упевнений, що при об’єднанні надходження до такої громади зростуть у 2-4 рази. Та й самі села повинні надати добро, адже їх учні навчаються частково в білоцерківських школах, міські маршрутки їдуть до сіл, тобто села і так користуються інфраструктурою міста.

Нагадаємо, частина земель Білої Церкви, на яких розташовані і промислові об’єкти, як-то завод «Росава», і житлові масиви, як-то Таращанський, Піщаний, знаходяться, за нинішньою кадастровою картою, на території сіл Дрозди, Терезене, Піщана, Пилипча, Шкарівка, Фурси. Відповідно, значна кількість підприємств сплачують податки у сільські ради, а не до міського бюджету. Таким чином, місто втрачає мільйонні прибутки. Попередня міська влада намагалася затвердити нові межі міста і тим самим вирішити цю проблему, проте не змогла, адже сільські ради навідріз відмовляються втрачати свої доходи. Чи зможе їх умовити на об’єднання нова міська влада, невідомо.

Прочитано 3439 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео