У Київській області з'явиться школа майбутнього

  • Вівторок, серп. 16 2016
  • Автор 

До нового 2016/2017 навчального року Київська область готує запуск нового пілотного проекту школи майбутнього на базі Путрівського навчально-виховного комплексу Васильківського району. Нову концепцію на установчій сесії департаменту освіти та науки КОДА презентував освітянам регіону перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

«Це буде абсолютно новий підхід до навчання дітей – сучасний та ефективний. Діти – це наше продовження і запорука успішного майбутнього держави. Ми зацікавлені у тому, аби виховувати дітей, націлених на успіх. Змінюється світ, змінюються технології – повинна змінюватися і система освіти», - сказав Лев Парцхаладзе.

Він розповів, що нова концепція навчання та виховання школярів в області буде повністю відрізнятися від існуючої та заснована на 4 принципах:

-          новий креативний простір;

-          новий контент;

-          нові технології;

-          новий менеджмент.

«Сьогодні майже дві третини школярів не хочуть ходити до школи, їм нецікаві ані матеріал, який дають вчителі на уроках, ані приміщення, де вони проходять. Ми з відповідальністю підійшли до створення нової концепції. Українські школярі заслуговують на те, щоб отримувати якісну та корисну освіту європейського зразка», - додав Лев Парцхаладзе.

За основу у реалізації пілотного проекту в Київській області був взятий досвід Фінляндії, де школа майбутнього скоріше нагадує сучасний цікавий арт-простір, ніж звичайну школу. Навчання школярів буде орієнтоване не на сухі знання, а на вивчення необхідної, цікавої інформації, яка знадобиться для їх майбутніх професій. Завдяки новим технологіям і методикам діти швидше засвоюватимуть нову інформацію та отримуватимуть більше практичних знань, які, до того ж, будуть корисними у подальшому житті.

Наразі педагогічний колектив пілотної школи проходить тренінги та семінари з підвищення кваліфікації за двома сучасними напрямами: уроки-кейси та інформаційні технології. У закладі тривають внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

 

Прочитано 5571 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео