Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс очолив представник "УКРОПу"

  • Четвер, лип. 21 2016
  • Автор 

Сергій Кандауров, заступник голови Київської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об'єднання патріотів - УКРОП», член виконкому Білоцерківської міської ради, очолив КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс». Попередній керівник Володимир Бородін буде працювати заступником Кандаурова.

При цьому пан Кандауров призначений без всіляких конкурсів, бо, як сказав мер під час прес-конференції 20 липня, «часу на конкурси в мене зараз немає, забудова йде кожен день».

«Той хаос, який відбувається із роздачею землі, є загрозою втратити аеропорт. Злітна смуга коштує навіть не одну сотню євро, це дуже дороговартісна…Побудувати її самотужки Біла Церква ніколи…тому в мене зараз задача спасти аеропорт в тому стані, з ліцензією, в якому він є. Тому я призначаю людину, яка має досвід і працювала в РНБО. Його головна задача: зробити ці рішення, провести їх через постанову КМУ і відповідно Держкомзем має припинити роздачу цих земельних ділянок біля глісади, де забудова категорично заборонена», - так пояснив зміну керівництва міський голова Геннадій Дикий.

Біографічна довідка: 

Народився 27 серпня 1966 року у м. Києві громадянин України. Освіта вища. Випускник Новосибірського вищого загальновійськового політичного училища 1987 року. У 1996 році закінчив факультет воєнно-дипломатичної служби Академії Збройних Сил України. Учасник бойових дій (Боснія і Герцеговина). Підполковник запасу.

З 2002 до 2005 року працював головним консультантом та завідувачем відділу Адміністрації Президента України.

З 2005 до 2007 року – директор ТОВ „Інтер Реклама Центр” Розміщення політичної та соціальної реклами на телеканалі „Інтер”.

З 2007 до 2011року працював керівником департаменту інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України. Державний службовець 2 рангу.

У 2010 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Брав активну участь у науково-дослідних роботах: «Удосконалення системи забезпечення інформаційної безпеки в Україні», «Системне забезпечення інформаційно-психологічної безпеки в Україні», «Наукові засади системного забезпечення інформаційної безпеки в Україні», «Методи та засоби системного моніторингу загроз інформаційній безпеці держави».

Зробив значний внесок у розробку Доктрини інформаційної безпеки України (Указ Президента України від 8 липня 2009 року N 514/ 2009). Нагороджений відзнаками Апарату РНБО України та інших відомств, а також Почесною відзнакою Апарату РНБО України ІІІ ступеня. Здобувач наукового ступеня кандидата наук. Захоплення: стрільба, музика, гумор.

Прочитано 2398 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео