Геннадій Дикий: ОСББ зможуть викупити нежитлові приміщення в їх будинках на аукціоні

  • Понеділок, черв. 06 2016
  • Автор 

6 червня відбулася чергова прес-конференція міського голови Геннадія Дикого, на якій він розповів про те, де у Білій Церкві ремонтують дороги, які рішення виносить адмінкомісія по "розливайкам", чи зможуть новостворені ОСББ претендувати на комунальні приміщення в їх будинках тощо.

На початку прес-конференції Геннадій Дикий зазначив, що на сайті УЖКГ діє інтерактивна карта, на якій можна побачити, де і які дороги ремонтуються. За словами міського голови, на ремонт витрачено 4 млн. грн., а це 65% від запланованих сум, щоправда, оскільки є перевиконання по доходам в бюджет, на ремонт доріг планують витратити ще додаткові кошти.

Є неприємна новина: по місту відновилися крадіжки люків, кожен з яких коштує 3600 грн.

Зупинився міський голова і на питанні аудиту комунальних підприємств. Зокрема, при перевірці БВАК з'ясувалося, що є порушення у виплаті зарплати, неправильно нараховувалась вартість оренди, підприємство також зберігало кошти у банку, який збанкрутів, а отже значна частина коштів втрачена.

Також, за словами Геннадія Дикого, адміністративна комісія при виконкомі наклала штрафи на 20 «розливайок», які порушували правила торгівлі спиртним. Загальна сума штрафів – 29 тис. грн.

Далі міський голова відповів на питання журналістів. Щоправда, не на всі конкретно. Зокрема, Геннадій Дикий запевнив, що конкурси на перевезення пасажирів будуть проведені, але не сказав коли. Нагадаємо, нещодавно у місті сталася неприємна ситуація, коли водій маршруту №4 відмовився безкоштовно перевозити учасника АТО. Нині на маршруті №4 та №11 їздять як маршрутки від Тролейбусного управління, так і від ПП «Валоїс», яке раніше обслуговувало ці маршрути. Так сталося тому, що ПП «Валоїс» відмовився заключати з виконком тимчасові договори на перевезення, адже маршрути не нові, а давно діючі, проте у рейс його водії також виїздять. Інша частина водіїв зі своїм транспортом перейшли від ПП "Валоїс" в Тролейбусне управління, яке стало обслуговувати ці два маршрути. Нині спір між владою та приватним перевізником перебуває на стадії судового розгляду. 

Також міський головав зазначив, що нині у рейс виходять 16 тролейбусів проти 12, як це було раніше. Чотири машини вдалося відремонтувати. Ще частину б/у машин планують закупити в Болгарії. 

pol

Також міський голова повідомив, що нині проводиться заміна вікон у садочках та школах. Щоправда, не назвав ні загальної вартості робіт, ні які фірми беруть участь у цих підрядах.

У планах міської влади, і це питання виноситиметься на сесію, взяти кредиту у розмірі 8, 2 млн. грн. у ЄБРР на термосанацію всіх садочків міста. А от щодо кредиту у 33 млн. євро, який планує взяти ТОВ «Білоцерківвода», міський голова зазначив, що планується широке обговорення цього питання з громадськістю. Час обговорень – поки що також невідомий.

І, нарешті, новина для мешканців багатоповерхівок, які планують створити ОСББ та в будинках яких є нежитлові приміщення комунальної власності. Геннадій Дикий вважає, що такі приміщення, у разі їх продажу, потрібно виставляти на аукціон. А це значить, що ОСББ буде по ціні конкурувати з орендарем такого приміщення, і, очевидно, програє торги. Тож у власність ОСББ такі приміщення, скоріше за все, не перейдуть.

Прочитано 2895 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео