19 квітня відбудеться презентація нового генплану Білої Церкви

  • Понеділок, квіт. 18 2016
  • Автор 

18 квітня на щотижневій прес-конференції міського голови керівник управління містобудування та архітектури Олег Пусков розповів про те, що новий генеральний план Білої Церкви вже розроблено.

Нині, за словами головного архітектора міста, Біла Церква живе за генеральним планом від 1985 року. Він вже застарів, тому вирішили розробити новий. Щоправда, такі спроби робила і минула влада, ба, більше, навіть презентували громадськості. Власне, на прес-конференції Олег Пусков подякував своєму попереднику Геннадію Кревському за пророблену роботу.

Новий генплан розробляв ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» Мінрегіонбуду за сприяння та допомоги білоцерківських архітекторів.

Його презентація відбудеться 19 квітня о 10:00 у великому залі виконкому. Після чого профільне управління чекає від громадськості та спеціалістів зауважень і пропозицій, а затим винесуть документ на сесію Білоцерківської міської ради для затвердження.

За словами Олега Пускова, на новому генплані виділені кілька напрямків розвитку міста: це масив Піщаний, Таращанський та ділянка між вул. Київська та промзоною, де розташовані заводи Сільмаш, Шинний тощо.

Також генплан потрібно узгодити з сусідами, інакше затвердити межі міста не вийде. Олег Пусков відмовився конкретно відповісти на питання, яка із сільських рад погоджується з новими межами Білої Церкви, а яка – ні, зазначивши, що сьогоднішня прес-конференції не про межі, а про генплан.

Нагадаємо, Білу Церкву оточують села Дрозди, Терезене, Піщана, Пилипча, Шкарівка, Фурси. Частина земель Білої Церкви, на яких розташовані і промислові об’єкти, як-то завод «Росава», і житлові масиви, як-то Таращанський, Піщаний, знаходяться, за нинішньою кадастровою картою, на території цих сільських рад. Відповідно, значна кількість підприємств сплачують податки у сільські ради, а не до міського бюджету. Таким чином, місто втрачає мільйонні прибутки. Попередня міська влада намагалася затвердити нові межі міста і тим самим вирішити цю проблему, проте не змогла. Адже сільські ради навідріз відмовляються втрачати свої доходи.

Олег Пусков зазначив, що нині тривають конструктивні переговори з голова сільрад на предмет того, аби вони нарешті погодилися з новими межами Білої Церкви. Проте коли це буде, поки що невідомо.

Прочитано 2797 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео