Хто возитиме пасажирів Білої Церкви з 1 квітня?

  • Середа, бер. 30 2016
  • Автор 

30 березня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому уклали договори з автомобільними перевізниками та затвердили договір на перевезення пасажирів з Тролейбусним управлінням, а також ухвалили рішення про закінчення опалювального сезону.

Незважаючи на те, що і самі перевізники, і місцеві депутати неодноразово наголошували на відсутності законних підстав заключати короткострокові договори з перевізниками на обслуговування вже діючих маршрутів, все-таки міська влада зуміла провести це рішення. І, що цікаво, сьогодні перевізники не протестували. Не погодився йти на порушення закону лише ПП «Валоїс».

Тому сьогодні виконком ухвалив рішення заключити тимчасові договори на три місяці з:

На маршрути №1, 19 – з «Білоцерківським автобусним парком» (ці маршрути обслуговувалися ним і раніше), на маршрут №15 – з «Диліжанс» (раніше його обслуговував ПП «Валоїс»). А оскільки маршрут малопривабливий з фінансової точки зору, то підприємству «Диліжанс» погодилися віддати й новий маршрут №8 (Урочище Товста – Районна  лікарня (Сквирське шосе, бул. Олександрійський, вул. О. Гончара, вул. Першотравнева, вул. Я. Мудрого, просп. Кн. Володимира, вул. Голубина, вул. Шолом-Алейхема, вул. Заярська, вул. Таращанська).

Маршрути №16,18 обслуговуватиме як і раніше підприємство «К-А-Н».

Новий маршрут №21а (вул.Томилівська –зал.ст. Роток) віддали перевізнику ПП «Валоїс», оскільки підприємство подало заявку на цей новий маршрут.

Таким чином, МПП «Диліжанс» до своїх 4 маршрутів (№№2, 3, 5, 17) додало ще два (№№15,8).

Нагадаємо, 22 березня на засіданні виконкому був заключний договір з Тролейбусним управлінням на обслуговування маршрутів №4 та №11. На прес-конференції заступник міського голови Валерій Гнатюк не зміг відповісти, скількома маршрутками володіє комунальне підприємство для обслуговування цих двох маршрутів. Тож, як з 1 квітня будуть їздити мешканці масиву Таращанський, зможемо побачити лише на практиці. 

Що цікаво, затвердивши два нових маршрути, виконком вирішив водночас замовити комплексну схему руху громадського транспорту м. Білої Церкви, де будуть прораховані пасажиропотоки, напрямки та інтервал руху тощо. Чому одні маршрути влада пропонує без всяких наукових обґрунтувань, а під інші – замовляє науковим інститутам за 200 тис грн. комплексу схему руху, теж не зрозуміло.

Також одним із важливих питань, було рішення про завершення опалювального сезону. Про це детальніше читайте ТУТ.

Прочитано 5330 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Євгеній
0 #1 Євгеній 30.03.2016, 17:15
Правова компанія "ЕКВІТАС" в межах представництва інтересів перевізника міста Біла Церква, звернулась з позовною заявою до Білоцерківськог о міськрайонного суду про визнання незаконним рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради №91 від 22.03.2016 року "Про укладення договорів з автомобільними перевізниками". З метою забезпечення позову, нашими юристами до суду підготовлено відповідне клопотання, яке сьогодні задоволено в повному обсязі: заборонено виконавчому комітету Білоцерківської міської ради та будь-яким іншим посадовим особам, державним органам - суб'єктам владних повноважень вчиняти дії щодо укладення договорів на здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування в м. Біла Церква відповідно до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22.03.2016 року № 91 «Про укладення договорів з автомобільними перевізниками».

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео