Валерій Гнатюк обіцяє, що з 1 квітня всі маршрутки вийдуть в рейс

  • Понеділок, бер. 28 2016
  • Автор 

28 березня відбулася щотижнева прес-конференція міського голови Білої Церкви, щоправда цього разу її провів заступник міського голови Валерій Гнатюк.

Спершу чиновник розповів про те, що з 23 березня у місті розпочався двохмісячних благоустрою. Містяни можуть долучитися до толоки, залишивши свої заяви на новому сайті УЖКГ, де можна або вибрати ділянку для роботи, яку вже визначило управління, або назвати свою ділянку і повідомити про потребу в інвентарі чи техніці для вивозу сміття.

Також Валерій Гнатюк зазначив, що вже визначені ті ділянки доріг, які потрібно ремонтувати, тому запрошують усіх підприємців, які готові взяти участь у конкурсі по ремонту доріг, завітати на сторінку УЖКГ та у відповідному розділі залишити заявку на виконання робіт.

Незабаром розпочнуться й роботи, на які виділені кошти в бюджеті розвитку. Його, нагадаємо, ухвалили на минулій сесії. Перелік робіт за два тижні обіцяють опублікувати на сайті Білоцерківської міськради.

Валерій Гнатюк нагадав також про те, що з 1 липня змінюється порядок обслуговування багатоквартирних будинків. У мешканців є три варіанти: створити до цієї дати ОСББ і самостійно визначати, які роботи їм потрібні та яких працівників для обслуговування будинку найняти  або заключити відповідний договір з управляючими приватними конторами; не створювати ОСББ і заключити договір з управляючою конторою; нічого не робити і тоді виконком після 1 липня самостійно визначить, яка фірма буде обслуговувати будинок.

Також чиновник нагадав, що з 4 квітня розширюються повноваження реєстраційної служби, зокрема вона буде виконувати функції прописування громадян. За такою послугою можна буде звернутися в ЖЕК, де управління адміністративних послуг матиме відповідні кімнати зі своїми працівниками.

І, насамкінець, Валерій Гнатюк торкнувся питання пасажирських перевезень у Білій Церкві. Щоправда, по суті на питання відповісти не зміг, лише запевнив, що маршрутки будуть їздити у звичному режимі. Журналіст БЦ News запитав, скільки маршруток вже має Тролейбусне управління, яке заключило короткостроковий договір на перевезення пасажирів на маршрутах №4 та №11. «Я не втручаюсь в господарську діяльність комунального підприємства «Тролейбусне управління». Коли вони подавали заявку на ці маршрути, то запевнили, що перевозити пасажирів знайдуть чим», - відповів пан Гнатюк.

Нагадаємо, перевізник, а це ПП «Валоїс», який возив пасажирів на цих двох маршрутах, відмовляється заключати з виконавчим комітетом міської ради тимчасові договори (Валерій Гнатюк наполягає на тому, що це короткострокові договори), аргументуючи це тим, що на діючі маршрути не заключається такий вид договору. За версією перевізника, потрібно було провести конкурс і заключати договори терміном на 3-5 років. Це передбачено постановою КМУ №1081.

На запитання БЦ News, якою нормою закону керується міська влада, заключаючи ці короткострокові договори, Валерій Гнатюк лише відповів: «Я не можу і не буду називати ці норми. Ми потрапили у форс-мажорні обставини, бо не провели конкурсу. Нагадаю, що не провели його через перевізників, адже коли оголосили умови конкурсу, вони виступили проти них і тому за наполяганням перевізників конкурс відмінили».

Дивна зміна позиції міської влади, адже нещодавно, на сесії, міський голова Геннадій Дикий заявив, що конкурс не проводять, не тому, що цього не хочуть перевізники, а тому що потрібно спершу розробити Концепцію розвитку громадського транспорту м. Біла Церква.

Також Валерій Гнатюк запевнив, що інші перевізники подали заявки на укладання таких договорів на маршрути №1, 15,16, 18, 19. Так це чи ні, зможемо пересвідчитися 30 квітня під час проведення виконкому. Як і в тому, чи стане комфортним проїзд мешканців, які користувалися маршрутами №4 та №11 починаючи з 1 квітня. 

Прочитано 2245 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Петрович
0 #1 Петрович 28.03.2016, 18:07
"Я не можу і не буду називати ці норми..." - бо я їх не знаю))) :D

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео