Влада Білої Церкви списала концепцію розвитку транспорту з аналогічних документів у Вінниці та Полтавській області

  • Середа, бер. 09 2016
  • Автор 

На сайті Білоцерківської міської ради з’явився проект Концепції розвитку пасажирського транспорту міста Біла Церква. Документ не є ноу-хау нашої міської влади. Це  - компіляція (поєднання частин різних текстів інших авторів) тексту Концепції розвитку громадського пасажирського транспорту в Полтавській області на 2011-2015 рр. та статті Біліченко В.В. «Проблеми та перспективи розвитку маршрутної мережі пасажирських перевезень у м. Вінниця».

Звісно, як і належить гарним студентам, повністю текст не переписували, десь якісь словами замінили, приміром, якщо у полтавчан у тексті Концепції використано фразу «Для досягнення поставленої мети СЛІД:», то у версії білоцерківської влади це вже звучить як: «Для досягнення поставленої мети НЕОБХІДНО:» і т.д.

Відрізняється білоцерківська концепція хіба що статистичними даними. Так, за інформацією, якою давно оперує профільний відділ виконкому, у місті сформовано мережу автобусних та тролейбусних маршрутів загальною протяжністю -   534,75  км. Для обслуговування існуючої маршрутної мережі міста  використовується 430 автобусів та 15 тролейбусів. За минулий рік такий рухомий склад перевіз 32,2  млн. пасажирів. У білоцерківській Концепції зазначається, що на ринку міських пасажирських перевезень працює 4 автотранспортних підприємства та  одне підприємство електротранспорту.

Автори документи також дійшли висновку, що фінансово-господарська ситуація на КП БМР «Тролейбусне управління» критична: рухомого складу тролейбусів недостатньо, а наявний – застарілий та потребує капітального ремонту. «За останні 10 років зменшено рухомий склад електротранспорту на 13 одиниць, що складає 38 % від загальної кількості. Проблеми з виплатою заробітної плати  мають системних характер», - йдеться в документі.

Решта проекту Концепції – це напрацювання інших громад та науковців. У цьому можна пересвідчитися, зайшовши на посилання та порівнявши тексти:

Проект Концепції розвитку пасажирського транспорту м. Біла Церква на 2016-2020 рр.

Концепція розвитку громадського пасажирського транспорту в Полтавській області на 2011-2015 рр.

Біліченко  В.В. «Проблеми та перспективи розвитку маршрутної мережі пасажирських перевезень у м. Вінниця»

Звісно, можна заявити, що неважливо чи сама влада придумала Концепцію, чи у когось запозичила. Проте блогер з Полтави Євген Асауленко детально порівнює, як виглядає громадський транспорт Черкас та Полтави у кінці 2015 року, тобто на момент закінчення дії Концепції розвитку громадського транспорту в Полтавській області, саме того документу, який і скопіювала білоцерківська міська влада. Його враження читайте ТУТ

А головне, виникає два питання: чи у Білій Церкві недостатньо фахівців, аби розробити свій документ і чи залучалися до розробки Концепції розвитку транспорту білоцерківські перевізники?

Прочитано 2935 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео