Нова міська влада вирішила розширити свій штат на 46 посад

  • Середа, лют. 10 2016
  • Автор 

Сьогодні, 10 лютого, відбулося засідання позачергової сесії Білоцерківської міської ради. Основним питанням якої мав би бути бюджет розвитку, без якого не можливо проводити капітальні ремонти, будівництво тощо у місті. Але депутати перелік об’єктів, які планується збудувати чи відремонтувати за кошти бюджету розвитку ( а це приблизно 76 млн. грн.), отримали лише перед сесією і не встигли вивчити. Тому розглянули всього три питання: про надання пільг з оплати комунального майна, про розширення штату виконавчих органів влади та виділення 973 тис. грн. на погашення різниці в тарифі на проїзд Тролейбусному управлінню.

Пільгове питання стало спірною темою для депутатів та міського голови, втім домовленості перемогли «принципове» бажання «Самопомочі» та міського голови Геннадія Дикого скоротити перелік пільговиків майже уполовину.  БЦ News вже писав про пільгове питання. Спершу, на бюджетній комісії депутати вирішили відмовити в наданні пільг з оренди комунального майна лише трьом організаціям: одній ГО, одному спортклубу та Ощадбанку. Вчора, на передсесійних комісіях був озвучений вже інший варіант, де практично половину пільг скасовували. З ним і планували вийти на сесію. Але таке рішення категорично не влаштувало двох депутатів Сергія Беркута («Батьківщина») та Андрія Короля (Опозиційний блок), які покинули засідання комісій. До них підбіг секретар міської ради Борис Смуток і почав стривожено запитувати, що не так, що не влаштовує.

Очевидно, за добу порозуміння знайшли. Тому що на сесію, несподівано для інших депутатів, винесли третій варіант по пільгам, де цих самих пільг позбавляють всього 4 організації: політичну силу Наталії Королевської «Україна-Вперед», Ощадбанк, спілку багатодітних сімей «Ладушка» та ГО «Громадський корпус». З рештою вирішили діяти таким чином: депутати створять робочу групу, яка перевірить, як працюють всі пільговики і, можливо, позбавлять їх пільг у майбутньому.

Такий підхід влаштував тих депутатів, які відстоювали пільговиків. Тому вони допомогли голосами вже міському голові у принциповому для нього питанні – розширенні штату виконавчих органів влади.

Штат розширюють на 46 одиниць до 394 осіб. Найбільше – на 30 чоловік – розшириться штат Центру з надання адміністративних послуг. Він, нагадаємо, перебирає з квітня на себе повноваження паспортистів, міграційної служби тощо і буде діяти за адресою: бульвар 50-річчя Перемоги, 75. На його створення планують виділити 150 тис грн на ремонт кімнат та 3 млн. грн. на оргтехніку.

Решта - 16 одиниць - штату викликало чимало запитань у депутатів. Екс-мер Василь Савчук нагадав, що всі попередні роки, коли треба було підсилити якісь міські служби, відшукували внутрішні резерви, а  не створювали нові робочі місця. А зараз додається 1 працівник у відділ інформаційних ресурсів та 2 – в комп’ютерний відділ для забезпечення онлайн - трансляції з сесій, виконкомів і т.д. Нагадаємо на закупівлю необхідної техніки для онлайну, яку обслуговуватимуть ці троє осіб, виділяється 400 тис. грн.

Збільшується і оргвідділ, бо як пояснили депутатам, вони стали активні, багато ініціатив і нинішні працівники оргвідділу не встигають всі їх пропозиції опрацювати.

До 4 заступників міського голови додається ще два радники. Мер зізнався, що один радник займатиметься пошуками інвестицій і знатиме англійську. Чому не можна взяти зі знанням іноземної мови людину на посаду заступника міського голови з економічних питань, не зрозуміло. До того ж у міській раді є управління економіки, а  в його складі – відділ з питань підприємництва та інвестицій.

Геннадій Дикий аргументує, що радник потрібен, бо 9 працівників чи то інвестиційного відділу, чи управління в декретній відпустці. Але по закону, якщо працівник в декреті, на його місце беруть тимчасового працівника, а не створюють нове робоче місце. Мабуть, юристи міського голови про таке не знають. А от чим займатиметься ще один радник, взагалі ніхто не пояснював. Також Геннадій Дикий вже встиг провести своє дослідження і з'ясував, що у Житомирі та Кременчузі штат на 40-50% більший, ніж у Білій Церкві. Напевно, Біла Церква з усіх нагальних рішень чекала найбільше саме такого. 

Збільшується також господарський відділ, створюється архбудконтроль (3 осіб), вводять посаду головного художника міста до складу управління архітектури.

Розширення штату не підтримали депутати «БПП «Солідарність», ПЕВУ, ВО «Свободи» та «Об’єднання «УКРОП». 

Прочитано 2648 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео