Депутати затвердили нові податки на нерухомість та продали земельні ділянки

  • Четвер, січ. 28 2016
  • Автор 

28 січня відбулося засідання  п’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, на якій розглянули низку земельних питань, затвердили склад комісії, яка буде відбирати виконавців послуг з питань оцінки землі, встановили податок на нерухоме майно, транспортний збір, єдиний та земельний податок, затвердили програму «Турбота» та програму розвитку освіти міста на 2016-2020 роки, обмежили реалізацію пива та алкогольних напоїв в торгівельній мережі міста тощо.

Засідання 5 сесії тривало рекордно довго – п’ять з половиною годин. Традиційно розпочалося із депутатських запитів та звернень стосовно стратегічних об’єктів у Білій Церкві, фінансування Будинку художньої творчості, пільгового проїзду, змін до Конституції України та доцільності реклами у ліфтах міських будинків.

Затим перейшли до розгляну порядку денного. Ця сесія – перша, коли новообрані депутати взялися розглядати низку земельних питань. А оскільки такі питання найцікавіші, бо пов’язані з комерційними інтересами багатьох осіб, то розглядають їх бурхливо і довго. Це при тому, що на передсесійних комісіях земельні питання вже розглядалися кілька години.

Про більшість земельних проектів рішень вже писав БЦ News. Отже, депутати швидко підтримали рішення про припинення договорів оренди землі та особистих строкових сервітутів, надали дозволи на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в оренду та у власність, дозволили укласти нові договори строкових сервітутів. А от питання про продаж земельних ділянок викликало дискусію. Про це детальніше читайте ТУТ

Також затвердили склад комісії, яка на конкурсній основі повинна обирати виконавців послуг із землевпорядкування, оцінки землі, проведення торгів та аукціону. Саме вона повинна забезпечити об’єктивну вартість земельних ділянок та визначити чи варто в несприятливий економічний час взагалі продавати комунальну землю.

Також депутати встановили розмір податків: єдиного, на землю, на нерухомість, транспортний збір. Варто зазначити, що податок на нерухомість знову зменшили: у проекті рішення було 1, 5%, а стало майже по всіх позиціях 1%. До речі, у минулому році білоцерківські депутати встановили одні з найнижчий податок на нерухомість по всій країні. А, між іншим, саме з цього податку і наповняється міська скарбниця. За 2015 рік цей податок приніс 2, 6 млн. грн, цього річ очікують 4, 5 – 5 млн. грн.

Затвердили й дві програми: про розвиток системи освіти у Білій Церкві та програму «Турбота» на 2016-2020 роки.

Ще одним питанням, яке викликало дискусію, стало рішення про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Білої Церкви у стаціонарних об’єктах торгівлі, кіосках та у закладах торгівлі,  крім закладів ресторанного господарства, у період з 22.00 години вечора до 10.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Частина депутатів справедливо зауважила, що таке рішення має рекомендаційний, а отже необов’язковий характер. Інші ж наполягали у необхідності навіть такого рішення, адже в ньому прописаний і заклик до контролюючих органів, поліції та органу, що видає ліцензії на торгівлю алкоголем, контролювати недобросовісних продавців.

Також депутати затвердили положення про помічника-консультанта депутата Білоцерківської міської ради, внесли зміни до регламенту  та затвердили план своєї роботи. А насамкінець заслухали перший звіт тимчасової контрольної комісії з питань перевірки комунальних підприємств. Він стосувався господарчої діяльності парку ім. Т. Шевченка. Встановлено низку порушень, звіт передано до органів правопорядку. 

Прочитано 2558 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Елена
0 #1 Елена 29.01.2016, 15:03
Рекламой в лифте изгадили чистые, не оцарапанные стены лифтовой кабины, раньше он был как новый, теперь же он выглядит плохо. Липкая черная масса никем не смывается, оборванные куски рекламы - это ужас. Неприятно на это смотреть - я против рекламы в лифте.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео