Центр адміністративних послуг діятиме в управлінні архітектури

  • Середа, січ. 27 2016
  • Автор 

Центр надання адміністративних послуг у Білій Церкві створять в приміщенні Управління містобудування та архітектури. Про це повідомила радник міського голови з економічних питань Інна Новогребельська.

Зараз управління адміністративних послуг знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 38/12, 2-й поверх і там працює 12 фахівців. Лише за минулий рік ними було прийнято 15 000 звернень заявників, проведено 5000 консультацій.  Проте для виконання делегованих органам місцевого самоврядування державою повноважень потрібно його розширити. Реформований ЦНАП повинен запрацювати до 30.04.2016р., в частині надання послуг міграційної служби – до 04.04.2016р.

Тому тимчасово частина спеціалістів центру буде розміщена в приміщенні за адресою: бульвар 50-річчя Перемоги, 75. Саме тут розташоване Управління містобудування та архітектури. За словами радника, там є 11 кімнат, вони облаштовані, є місце для архіву. Для того, щоб розпочати роботу та вирішити всі питання, потрібно закупити програмне забезпечення, офісну техніку, меблі. Будуть проводитися закупівлі на загальну суму 3 млн. грн. Ці гроші закладуть в бюджет розвитку. Як будуть брати на роботу спеціалістів, поки не відомо. Вивчають питання: чи через конкурс чи метод переводу.

Нагадаємо, центр намагалися створити на базі Центральної бібліотеки, але після широкого розголосу і протестів самих працівників бібліотеки та читачів, від цієї ідеї відмовились. 

Прочитано 3705 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео