Теплові лічильники будуть ставити за умови, якщо мешканці погодяться доплатити

  • Понеділок, січ. 25 2016
  • Автор 

Міський голова Геннадій Дикий провів прес-конференцію, на якій розповів, кому і коли будуть ставити теплові лічильники у багатоповерхівках та коли запрацює система закупівель товарів, робіт та послуг, що не підпадають під проведення тендеру.

Геннадій Дикий зауважив, що під час проведення обговорення бюджету розвитку, містяни подали безліч пропозицій, але за його словами, у міста є не більше 10% коштів від тої суми, яка потрібна, аби виконати всі побажання. Нагадаємо, бюджет розвитку затверджений у сумі 36 млн. грн. До цієї суми можна додати ще 40 млн. грн., про які чомусь місцева влада не каже.

Мер вважає, що в першу чергу гроші потрібно витратити на енергозберігаючі технології, тобто встановлення теплових лічильників в будинках. Програма приблизно буде така: місто закуповує лічильник, а жителі будинку оплачують проект та його установку. Саме в тих будинках, де мешканці погодяться на співфінансування, лічильник тепла поставлять в першу чергу.

Також планують відремонтувати ліфти, адже з 1 липня містяни повинні створювати в своїх будинках ОСББ чи обирати управляючу організацію для обслуговування помешкання. До речі, у місті за минулий тиждень вкрали 4 блоки управління ліфтами (кожен вартує 60 тис. грн) у тих будинках, де під’їзди не зачиняються, а також 1 тепловий лічильник (100 тис. грн.).

Також міський голова заявив, що 21 січня дав розпорядження про поступовий перехід закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких не підпадає під проведення тендерів, на електронний майданчик ProZorro. З 28 січня чиновники почнуть вчитися користуванню системою.

Прочитано 2516 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео