Управління соцзахисту перевірять за дорогі новорічні подарунки

  • Понеділок, груд. 28 2015
  • Автор 

Сьогодні, 28 грудня, міський голова Геннадій Дикий провів прес-конференцію, на якій розповів: яке управління перевірять першим, коли запрацює кол-центр, як проходитимуть закупівлі товарів та послуг, що планує робити з дитячим табором «Лісова казка» тощо.

Зупинимось на питаннях детальніше:

Про бюджет

За словами міського голови, бюджет розвитку затвердять однією сумою, а на які конкретно проекти будуть розподіляти ці кошти, визначать в січні-лютому, після того, як громадськість подасть свої пропозиції. Спершу планувалися зустрічі по мікрорайонах до кінця року, де мешканці могли б розповісти про такі потреби. Наразі зустрічі вже проводити не будуть. Міський голова заявив, що під час виборчої кампанії і так зібрав достатньо побажань мешканців мікрорайонів.

Кол-центр

Кол-центр буде створений на базі УЖКГ за адресою Чуйкова, 2. Вже завезли меблі для майбутнього центру. А запрацювати він має в січні 2016 року. Також працюватиме відповідний сайт, де кожен мешканець зможе побачити, чи зареєстрована його заявка і на якому етапі виконання.

Закупівлі

Також міський голова розповів про те, що на сайті міської ради створений електронний майданчик закупівель товарів, робіт та послуг, де міські управління та відділи будуть оприлюднювати свої заявки. Такий майданчик створений для обсягів закупівель, які не підпадають під проведення тендерів.

У разі проведення тендерів, буде проводитися онлайн-трансляція розкриття пропозицій, як це вже було у випадку розкриття тендерних пропозицій на організацію харчування у дитячих садочках Білої Церкви.

Аудит

На сесії, що відбулася 25 грудня, була створена тимчасова депутатська комісія для проведення перевірки роботи всіх комунальних установ, міських відділів та управлінь. Ця комісія може залучати до своєї роботи і аудиторів. Так ось, на запитання БЦ News, яка аудиторська компанія погодилася проводити аудит, міський голова відповів, що це білоцерківська фірма «Рось-аудит». Варто зазначити, що міський голова на своїй першій прес-конференції заявив, що аудитор буде працювати на волонтерських засадах і це буде фірма з міжнародним ім’ям.  За інформацією БЦ News, саме «Рось-аудит» кілька років тому проводило аудит КАТП-1028, підприємства, яке вивозить та переробляє сміття, і більшість акцій якого належить родині нового міського голови.

Управління соцзахисту перевірять першим

Міський голова Геннадій Дикий на прес-конференції продемонстрував журналістам, як управління соцзахисту, на його думку, необґрунтовано закупило новорічні подарункові набори за завищеними цінами. Він показав три пари подарункових наборів: одні закуплені соцзахистом за вищою ціною, але з меншою вагою, інші – куплені в магазині, їх вага більша, цукерки кращі, а коштують дешевше. Тому міський голова наполягає на першочерговій перевірці саме цього управління.

Табір «Лісова казка»

БЦ News також запитав у міського голови, яке його бачення стосовно подальшого існування табору «Лісова казка». Нагадаємо, з 2013 року табір не працює. На охорону непрацюючого табору виділялися щорічно кошти з міського бюджету. В 2013 році – 327 тис. грн., в 2014 році – 339 тис. грн., в 2015 році – 442 тис грн. На 2016 рік в бюджеті заплановано ще 391 тис. грн. У таборі працює в.о. директора, бухгалтер та охоронці. Всього 11 працівників.

«Той корпус, де їдальня, ще більш-менше живий. Інші корпуса – це «Чорнобиль». Я їздив, бачив їх. Абсолютно зруйновані приміщення. Виділяти кошти на ремонт однієї котельні – абсолютно недоцільно. Моя точка зору: у Богуславі табір «Чайка» підприємцю віддали і він зробив з нього «цукерку» і туди їздять діти навіть з Києва. Ми теж повинні знайти підприємців, попросити взяти в оренду,  відремонтувати, а місто отримала б взамін певну кількість путівок чи на безкоштовній основі, чи на пільговій», - сказав міський голова. Варто зазначити, що саме так і планували зробити ще при колишнього міському голові В. Савчуку, але так і не зробили.

Прочитано 2305 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео