Міська влада Білої Церкви рекомендує заборонити продаж алкоголю у нічний час

  • Вівторок, груд. 22 2015
  • Автор 

22 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. На ньому розглянули низку питань соціально-економічного характеру, зокрема заборонили продаж алкогольних напоїв та пива у нічний час, заслухали звіт про стан із захворюваністю на ВІЛ/СНІД, підтримали програму соціально-економічного та культурного розвитку Білої Церкви на 2016 рік, дали дозвіл на реєстрацію Громадського формування з охорони громадського порядку «Цивільний корпус «Азов» Біла Церква», затвердили склад комісій щодо визначення стану зелених насаджень тощо.

На початку засідання виконкому міський голова Геннадій Дикий вручив посвідчення майстрів спорту та заслужених майстрів спорту білоцерківським спортсменам, які підтвердили свій професійний рівень відповідними спортивними показниками. Детальні про те, хто ці люди, читайте ТУТ.

Затим члени виконкому затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Білої Церкви і план роботи виконавчого комітету. Також підтвердили рішення про виділення коштів на ремонт придбаних квартир 23 білоцерківцям, які є членами родин загиблих учасників АТО або інвалідами І та ІІ групи.

В.о. начальника управління охорони здоров’я Наталія Шевчук розповіла про епідемічну ситуацію по захворюваності на ВІЛ/СНІД в місті та стан медичного забезпечення цієї групи хворих. За її словами, рівень захворюваності зростає. Станом на 1 жовтня 2015  року під медичним наглядом Центру СНІДу перебувало 1053 ВІЛ-інфікованих осіб, серед них з діагнозом СНІД - 379 осіб. Показник поширеності ВІЛ-інфекції збільшився на 16,0%, а показник поширеності СНІДу - на 8,3%. Поширеність ВІЛ-інфекції у Білій Церкві перевищує обласний показник в 1,9 рази, поширеність СНІДу  -  2,3 рази. Чому так і що в зв’язку з цим планують застосувати до всіх без виключення мешканців Білої Церкви медики, читайте ТУТ.

Також члени виконкому рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності обмежити реалізацію пива, (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території міста Біла Церква на період проведення святкових заходів з 23 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року  з 22-00  до 10-00 години. 

Чимало питань викликало рішення про реєстрацію Громадського формування з охорони громадського порядку «Цивільний корпус «Азов» Біла Церква». Це формування буде діяти при міській міліції і під її наглядом. Проте члени виконкому висловили побоювання, чи доцільно такі формування множити, запитували, чому не справляється без їх допомоги міліція (запитувати правда було ні в кого, бо член виконкому – начальник місцевої поліції Сергій Рудюк - був відсутній на засіданні), зрештою погодились дати дозвіл на реєстрацію.

І, нарешті, члени виконкому перенесли розгляд питання про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами на наступне засідання. Адже, по-перше, попереднє скликання міської ради наклало мораторій на всі подальші рішення з дозволу на установлення рекламних щитів. По-друге, члени виконкому розділилися в думці чи стосується мораторій і рекламних щитів, які розміщенні на фасаді рекламодавця, чи тільки тих, які розташовані на міських носіях. По-третє, мораторій наклали, але ж реклама приносить в бюджет 1, 7 млн. грн. і відмовитися від доходу навіть заради естетичного вигляду міста не хочеться. Принаймні на цьому активно наголошували керуючий справами Микола Антонюк і член виконкому Вадим Маршалок. Зрештою, міський голова пообіцяв розробити загальні вимоги до реклами у місті. Сказав, що такі правила будуть за кілька місяців. Тож питання з рекламними вивісками відклали.

 

Прочитано 3543 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео