У мера Білої Церкви буде два заступника і два радника-виконуючих обов'язки

  • Понеділок, груд. 14 2015
  • Автор 

Міський голова Геннадій Дикий на прес-конференції розповів, коли пройде конкурс на заміщення вакантних посад заступників міського голови, буде прийнятий бюджет на 2016 рік та що чекає на ЖЕКи міста.

Геннадій Дикий зазначив, що на сесії затвердили двох заступників голови так, як без них не можна було вирішувати важливі питання. Валерій Гнатюк потрібен, «бо ми йдемо в зиму і без профільного заступника я залишитись не можу», а Віктора Ярового, - «бо треба працювати над генпланом міста, щоб затвердити межі міста, а Геннадій Кревський (начальник управління містобудування та архітектури) написав заяву на звільнення».

Тепер над генпланом працюють архітектори міста: Міщенки, Бабич та Пусков. Тут варто нагадати, що генплан міста вже розроблявся і був прийнятий міською радою в 2013 році, але самого плану недостатньо, треба його погодити з сільськими радами прилеглих сіл, а от цього зробити не вдалось. А тому місто до сих пір немає своїх офіційних меж. На першій прес-конференції Геннадій Дикий також не зміг дати чітку відповідь, як він збирається погоджувати з селами новий генплан. Каже, що буде вести переговори, а ні – то судитися.

Щодо інших двох заступників з економічних та гуманітарних питань, то їх місця поки що вакантні. Геннадій Дикий лише зазначив, що можливо на цьому тижні назначать радника – виконуючого обов’язки з економічних питань. За інформацією БЦ News на цю посаду можуть назначити Сергія Макушина, депутата Білоцерківської міської ради попереднього скликання. 

Всі новопризначені заступники-радники-виконуючі обов’язків будуть працювати, як і керівники відділів виконкому та міських управлінь, а також керівники комунальних підприємств до конкурсу. Положення про конкурс Геннадій Дикий обіцяє оприлюднювати на сайті Білоцерківської міської ради, громадськість зможе впродовж 20 днів внести свої пропозиції. А потім положення має затвердити сесія міськради і вже в березні пройде конкурс.

Також Геннадій Дикий заявив, що бюджет на 2016 рік розглянуть орієнтовно на сесії, що пройде 24-25 грудня, але перед цим, як і його попередник Василь Савчук, планує зустрітися з жителями мікрорайонів, щоб дізнатися, які є нагальні проблеми. При цьому ті прохання, які мешканці висловлювали минулого року, але не виконані, схоже залишаться без уваги. Новий очільник міста, не знає, де записані ці побажання. 

Також мер анонсував, що ЖЕКів скоро не буде. В принципі, тут нічого нового. Ще в липні Верховна Рада ухвалила закон, за яким створюються ОСББ, а в тих будинках, де мешканці не змогли об’єднатися, виконкомом будуть призначені управляючі будинком.

На прес-конференції була присутня і народний депутат від «Самопомочі» Ірина Сисоєнко, яка розповіла про реформи в медицині та анонсувала, що приймальні партії будуть допомагати пацієнтам. Чому реформою у місті займеться партія, а не міська влада, і наскільки її дії будуть не просто побажаннями, а реальним кроком до зрушень у питанні якості медичиних послуг, поки що невідомо. Відомо лише, що начальник управління охорони здоров'я міста Анатолій Рогов з сьогоднішнього дня звільнений. 

Прочитано 4262 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

владислав
0 #1 владислав 17.12.2015, 09:46
ОБСС очередная афера с ограблением населения.Качес тво обслуживания не улучшится,а платить придется больше.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео