Склад депутатських комісій Білоцерківської міської ради

  • П'ятниця, груд. 11 2015
  • Автор 

11 грудня відбулася 2 сесія 7 скликання Білоцерківської міської ради. На ній депутати утворили депутатські комісії. Їх очолили представники партій «Укроп», РПЛ, «Батьківщина» та «Самопоміч».

Депутати утворили такі комісії:

Постійна комісія з питань регламенту, оборонної роботи, законності та протидії корупції:

-              Бабенко Володимир Миколайович, Укроп

-              Наконечний Сергій Павлович, Самопоміч, голова комісії

-              Панасов Володимир Олексійович, Свобода

-              Савчук Василь Петрович, ПЕВУ

Постійна комісія з соціально-гуманітарних питань:

-              Гейло Ігор Вікторович, РПЛ, голова комісії

-              Гончаренко Юрій Анатолійович, Самопоміч

-              Дашкевич Микола Володимирович, Самопоміч

-              Кошель Вадим Олегович, Свобода

-              Петрик Юрій Федорович, Батьківщина

-              Сербин Тетяна Сергіївна, ПЕВУ

Постійна комісія з питань бюджету:

-              Беркут Сергій Григорович, Батьківщина

-              Гламазда Володимир Михайлович, Опозиційний блок

-              Іщенко Павло Дмитрович, ПЕВУ

-              Ковальова Вікторія Леонідівна, Самопоміч

-              Поліщук Дмитро Андрійович, Самопоміч, голова комісії

-              Хозєєв Олександр Анатолійович, Свобода

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища, транспорту та зв’язку:

-              Балас Юрій Миколайович, БПП "Солідарність"

-              Колосенко Микола Павлович, Батьківщина, голова комісії

-              Кошляк Юрій Миколайович, БПП "Солідарність"

-              Ореховський Олександр Петрович, ПЕВУ

-              Підопригора Віталій Володимирович, Свобода

-              Олійник Таїсія Іванівна, Свобода

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, підприємництва та комунальної власності:

 -             Бабенко Олександр Миколайович, Укроп

-              Гончар Анатолій Анатолійович, Самопоміч

-              Даліба Олександр Анатолійович, БПП "Солідарність"

-              Джегур Геннадій Васильович, БПП "Солідарність"

-              Коробчук Володимир Васильович, Батьківщина

-              Король Андрій Петрович, Опозиційний блок

-              Музальов Олег Олександрович, БПП "Солідарність"

-              Мартинюк Сергій Іванович, Укроп, голова комісії

-              Подольський Олександр Михайлович, Опозиційний блок

-              Русс Олександр Миколайович, Самопоміч

-              Шевченко Олена Олексіївна, Самопоміч

Постійна комісія з питань будівництва та земельних відносин:

-              Денисенко Ігор Олександрович, Батьківщина

-              Корнійчук Віталій Леонідович, Самопоміч

-              Леонов Андрій Савінович, Самопоміч

-              Оселедько Юрій Павлович, Свобода

-              Підпалий Сергій Миколайович, РПЛ

-              Мазуревич Дмитро Володимирович, РПЛ

-             Вовкотруб Володимир Григорович, РПЛ, голова комісії

-            Андрій Сергійович Тищенко, БПП «Солідарність»               

Про те, як обирали секретаря Білоцерківської міської ради, читайте ТУТ

Прочитано 2227 раз
Опубліковано в Влада

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео