Депутати утворили такі комісії:
Постійна комісія з питань регламенту, оборонної роботи, законності та протидії корупції:
- Бабенко Володимир Миколайович, Укроп
- Наконечний Сергій Павлович, Самопоміч, голова комісії
- Панасов Володимир Олексійович, Свобода
- Савчук Василь Петрович, ПЕВУ
Постійна комісія з соціально-гуманітарних питань:
- Гейло Ігор Вікторович, РПЛ, голова комісії
- Гончаренко Юрій Анатолійович, Самопоміч
- Дашкевич Микола Володимирович, Самопоміч
- Кошель Вадим Олегович, Свобода
- Петрик Юрій Федорович, Батьківщина
- Сербин Тетяна Сергіївна, ПЕВУ
Постійна комісія з питань бюджету:
- Беркут Сергій Григорович, Батьківщина
- Гламазда Володимир Михайлович, Опозиційний блок
- Іщенко Павло Дмитрович, ПЕВУ
- Ковальова Вікторія Леонідівна, Самопоміч
- Поліщук Дмитро Андрійович, Самопоміч, голова комісії
- Хозєєв Олександр Анатолійович, Свобода
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища, транспорту та зв’язку:
- Балас Юрій Миколайович, БПП "Солідарність"
- Колосенко Микола Павлович, Батьківщина, голова комісії
- Кошляк Юрій Миколайович, БПП "Солідарність"
- Ореховський Олександр Петрович, ПЕВУ
- Підопригора Віталій Володимирович, Свобода
- Олійник Таїсія Іванівна, Свобода
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, підприємництва та комунальної власності:
- Бабенко Олександр Миколайович, Укроп
- Гончар Анатолій Анатолійович, Самопоміч
- Даліба Олександр Анатолійович, БПП "Солідарність"
- Джегур Геннадій Васильович, БПП "Солідарність"
- Коробчук Володимир Васильович, Батьківщина
- Король Андрій Петрович, Опозиційний блок
- Музальов Олег Олександрович, БПП "Солідарність"
- Мартинюк Сергій Іванович, Укроп, голова комісії
- Подольський Олександр Михайлович, Опозиційний блок
- Русс Олександр Миколайович, Самопоміч
- Шевченко Олена Олексіївна, Самопоміч
Постійна комісія з питань будівництва та земельних відносин:
- Денисенко Ігор Олександрович, Батьківщина
- Корнійчук Віталій Леонідович, Самопоміч
- Леонов Андрій Савінович, Самопоміч
- Оселедько Юрій Павлович, Свобода
- Підпалий Сергій Миколайович, РПЛ
- Мазуревич Дмитро Володимирович, РПЛ
- Вовкотруб Володимир Григорович, РПЛ, голова комісії
- Андрій Сергійович Тищенко, БПП «Солідарність»
Про те, як обирали секретаря Білоцерківської міської ради, читайте ТУТ