У Білій Церкві тривають торги за посади

  • Вівторок, груд. 01 2015
  • Автор 

Новий міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий на своїй першій прес-конференції, що відбулася 30 листопада, повідомив, що всі міські чиновники працюватимуть на своїх посадах до завершення проведення аудиту їх роботи. Коли це станеться, міський голова не уточнює. 

За його словами, нині він визначається з відомими аудиторськими компаніями, які на волонтерських засадах, проведуть аудит роботи всіх підрозділів міськвиконкому та комунальних підприємств. Потім будуть прийматися кадрові рішення. Нових очільників будуть обирати на конкурсних умовах. До того часу, будуть працювати старі керівники, в тому числі заступники міського голови, або, в разі виявленні грубих порушень, призначені виконуючі обов’язків.

При цьому Геннадій Дикий не уточнив, з якими компаніями веде переговори і чому аудитори мають працювати безкоштовно. Аудиторські послуги, між іншим, недешеві. Лише білоцерківські організації на ринку аудиторських послуг беруть за день своєї роботи від 2000 грн. Також він не сказав, кого призначать на місця тих, хто вже самостійно написав заяву на звільнення. Як відомо, це два міських заступники – Геннадій Джегур та Віктор Сокол , а також начальники кількох відділів.

Також міський голова пообіцяв залучити відомих фахівців-юристів з європейським досвідом роботи, щоб організувати прозору роботу міської влади. «Аби депутати, заступники, інші працівники виконкому не змогли приймати кулуарних рішень» , - сказав він. При цьому також не назвав жодного прізвища відомих юристів і за чий кошт вони працюватимуть.

Раніше БЦ News писав про те, що йдуть непрості перемовини між політичними силами за розподіл крісел голів депутатських комісій та міських управлінь і відділів, а також за посади секретаря міськради і заступників. Ситуація не змінилась, а, навпаки, заходить в глухий кут. Цьому підтвердження - перенесення дати проведення чергової сесії, яку планували провести цього тижня, але через відсутність компромісу перенесли на 11 грудня. 

За інформацією джерел БЦ News, зараз тривають перемовини з нинішніми керівниками відділів та управлінь представниками нового мера. А от депутатські комісії нібито вже розподілили. Про це детальніше - в наступній статті.  

Прочитано 3535 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео