Новообрані депутати не можуть поділити крісла

  • Вівторок, лист. 24 2015
  • Автор 

24 листопада відбулася перша сесія 7 скликання, на якій склали присягу новообрані депутати та міський голова.

На початку засідання голова Білоцерківської територіальної виборчої комісії Геннадій Кукса зачитав результати місцевих виборів в Білій Церкві та прізвища новообраних депутатів.  

Нагадаємо, згідно нового закону «Про місцеві вибори», кількість депутатів у Білій Церкві зменшилася. Тепер їх 42. Це представники таких 8 політичних сил:  Об’єднання «Самопоміч», ВО «Свобода», БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», Партія економічного відродження України, «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка». Хто став міським депутатом і від якого округу, читайте ТУТ.

Міським головою обрано Геннадія Дикого, представника Об’єднання «Самопоміч». За нього віддали свої голоси 36 697 виборців.

Новообрані депутати та мер міста склали присягу. Після чого міському голові присвоїли 7 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування.

Коли будуть призначені члени виконкому, заступники міського голови та затвердженні постійні депутатські комісії, поки невідомо. Геннадій Дикий лише заявив, що наступна сесія буде скликана найближчим часом. «Я звертаюся до всіх депутатів і прошу почути мене: для Білої Церкви партійні квоти, домовляння залишаються в минулому», - сказав в своєму першому виступі Геннадій Дикий.

Водночас джерела БЦ News свідчать, що зараз тривають непрості перемовини по розподілу міських управлінь, посад заступників міського голови та голів депутатських комісій. «Солідарність» та ПЕВУ не висувають своїх вимог щодо посад, зайняли вичікувальну позицію представники «Батьківщини», за іншими даними вони претендують на депутатську комісію з питань управління житлово-комунального господарства. "Свободівц" хочуть отримати посаду секретаря міськради, заступника міського голови та посаду начальника управління УЖКГ. «Самопоміч» теж хоче собі посаду секретаря міськради, пропонуючи на неї Бориса Смутка, директор Білоцерківської гімназії №1.

Депутати від Радикальної партії зацікавлені в земельній комісії, земельному відділі, а також хочуть посаду заступника міського голови. До слова, попередньо відомо, що двоє заступників – Геннадій Джегур та Віктор Сокол – залишають свої посади, продовжують працювати Валерій Гнатюк, Микола Антонюк та керуюча справами Ніна Дудко.

Прочитано 3344 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео