Василь Савчук веде команду патріотів Білої Церкви до міської ради

  • Неділя, вер. 20 2015
  • Автор 

Міський голова Василь Савчук розповів про те, що вдалося зробити на посаді голови та про свої плани на місцеві вибори-2015:

9 років на посаді міського голови були справжнім викликом

Білоцерківська громада вже давно довірила мені очолювати місто. Міським головою працюю з 2006-го року. Ці минулі 9 років моєї роботи були напруженими й відповідальними, адже співпали із непростим часом як для історії України, так і для життя нашого міста. Ми разом пройшли економічну кризу 2008-го року, період авторитарної влади Януковича, 90 днів білоцерківського Майдану, який став спробою розхитати владу в місті, а тепер ось – війну…

З огляду на це, як міський голова, передусім ставив собі завдання стабілізації ситуації в місті й економічного, освітнього, культурного розвитку Білої Церкви. І тепер можу сміливо стверджувати, що за офіційними щорічними результатами соціально-економічного розвитку міста, які підбивають фахові економісти й фінансисти, усі 9 років ми добивалися й демонстрували зростання. Детальний звітнашої роботи буде скоро оприлюднено для всіх жителів Білої Церкви.

Щороку ми будували й вводили в експлуатацію у Білій Церкві хоча б один об’єкт соціального значення. Так, було добудовано школу по вулиці Зеленій, реконструйовано пологовий будинок, відкрито дитячу поліклініку, льодову арену, якісно відремонтовано й заасфальтовано всі центральні магістралі міста.

Ми вперше зробили суттєвий крок у забезпеченні працівників бюджетної сфери житлом: у 2007-му році 40 сімей безкоштовно отримали від міста квартири. Реалізували програму «50Х50», коли білоцерківці змогли отримати житло, сплачуючи половину його вартості. Навіть зараз, у скруту, 46 працівників бюджетної сфери, половина з яких є вкрай потрібними місту лікарями, зокрема, педіатрами, отримають муніципальне соціальне житло!

Без сильного та командного депутатського корпусу новому меру не здужати

Я особисто прийняв рішення на цьогорічних виборах провести до білоцерківської міської ради команду досвідчених професіоналів та патріотів Білої Церкви, - людей, які вже багато років своєю працею, досягненнями та особистим авторитетом зміцнюють той базовий фундамент, на якому століттями стоїть наше місто.

Відомі імена патріотів Білої Церкви з команди Савчука

Вам, білоцерківці, звичайно, відомі імена таких видатних особистостей нашого міста, як: Микола Самарський, - начальник білоцерківського військового шпиталю, який у нелегких умовах опікується допомогою нашим воїнам, пораненим в АТО; Олена Гаврилюк, - голова Київського обласного комітету родин загиблих в Афганістані та інших військових конфліктах, яка першою взяла під своє крило, простягнула руку допомоги білоцерківським вдовам героїв сучасної війни, яких у місті вже 16…

А ще до нас приєднався Павло Іщенко, який очолює підприємство «Трібо», що стало монополістом в Україні з виробництва гальмівних колодок, й справно платить податки до місцевого бюджету, прагне навчати молоде покоління сучасним спеціальностям. Петро Заскальний, підприємство якого багато років забезпечує місто чудовим фірмовим хлібом. В’чеслав Усков, - який кілька років тому прийняв розвалений, із річною заборгованістю по зарплатам, наш музично-драматичний театр, а зробив його відомим на всю Україну, найпопулярнішим закладом культури.

Саме такі люди, патріоти нашого міста, визначають справжнє європейське майбутнє Білої Церкви, відродження і розквіт її необмеженого потенціалу! Нас вже охрестили «Командою Савчука». І я не проти таких асоціацій. Але вибори, згідно нового законодавства, передбачають партійну приналежність. Тому, ми з командою однодумців створили нову, поки регіонального масштабу партію, від якої висуваємо до білоцерківської міської ради 42 потужних кандидата, серед яких прагну бути і я. Запам’ятайте її назву: Партія економічного відродження України.

У чому фішка білоцерківської Партії економічного відродження України?

У чому наша «фішка»? На відміну від сучасних всеукраїнських брендових партій, нам ніхто не може нав’язати зверху, із владних столичних кабінетів, своїх проплачених кандидатів. А, погодьтеся, що виборець, голосуючи передусім за відомий політичний бренд, в результаті навіть не знає, хто представлятиме його інтереси у місти й мікрорайоні, до кого йому звертатися із своїми наболілими проблемами.

У лавах партії патріотів Білої Церкви, яку ми створюємо, - Партії економічного відродження України, лише відомі люди, які мають заслуги перед білоцерківцями, - лікарі, вчителі, керівники підприємств, представники соціально-відповідального бізнесу. Переконаний, що саме з економічного відродження свого рідного міста починається відродження України!

Я побував у багатьох містах Польщі й Литви у пошуках адекватної моделі розвитку муніципалітетів, багато чому навчився в тамтешніх міських громад. Проте, прикладом справжнього досвіду розвитку свого регіону стало для нас українське місто, - сусідня Вінниця. Бути патріотом означає не лише одягнути вишиванку і горланити на мітингах – а, головним чином, робити щось корисне і працювати для свого міста, своєї країни.

У білоцерківців – патріотів свого міста з’явився шанс провести до міської ради партію і депутатів, які сумлінно дбатимуть про їхні інтереси, бюджет і розвиток міста, а не тих, хто регулярно зриватиме сесії, працюючи на провокативний імідж політичного бренду.

Про місію і патріотів Партії економічного відродження України, яких веде до білоцерківської міської ради команда Савчука, читайте у наступних випусках.

Записала Світлана Березіна, журналіст

Прочитано 4784 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Віктор
0 #1 Віктор 23.09.2015, 17:53
:cry:
Ольга.
0 #2 Ольга. 24.09.2015, 23:05
"І тепер можу сміливо стверджувати, що за офіційними щорічними результатами соціально-еконо мічного розвитку міста, які підбивають фахові економісти й фінансисти, усі 9 років ми добивалися й демонстрували зростання. Детальний звітнашої роботи буде скоро оприлюднено для всіх жителів Білої Церкви."
Це по чому видно це соціально-еконо мічне зростання ? Хіба що ваш добробут зріс,Василю Петровичу!І чому детальний звіт Вашої роботи буде оприлюднено тільки перед виборами?Ви ж всі кричите про люстрацію, то і треба було показати своїм виборцям це саме зростання раніше і розказати,як ми стали краще жити!А заодно задекларувати свої статки за всі роки вашого можновладдя! Хватить рватися до корита! Надоїли! Скільки можна сидіти при владі?! Ще не наїлися?

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео