Лев Парцхаладзе провів виїзний прийом громадян у Ржищеві

  • П'ятниця, серп. 28 2015
  • Автор 

Перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе провів відкриту зустріч із жителями Ржищева. У громади було багато запитань, гострих та складних – від загальнополітичних і загальнодержавних до побутових.

Людей на місцях непокоїть питання соціального забезпечення (зарплати, пенсії, субсидії), допомога в підготовці до опалювального сезону (утеплення домівок, установка нових котлів), медицина (якість обслуговування і оновлення медичного устаткування).

Окрім того, у районах також є велика проблема забезпечення якісними спеціалізованими кадрами, особливо це стосується навчальних та медичних закладів.

Ремонт доріг, інфраструктурних об’єктів, освітлення, світлофори, пішохідні переходи і зупинки громадського транспорту – також болюча тема для кожного села і міста Київської області.

Усі питання жителів Лев Парцхаладзе зафіксував та взяв під особистий контроль.

11896110

Також під час спілкування із першим заступником голови Київської ОДА місцеві жителі привернули увагу до питання будівництва заводу із сортування сміття. На перший погляд - це питання на часі, утім місцеві занепокоєні станом екології місцевості та грунтових вод. Тому, у ході розмови було ухвалено рішення про організацію та проведення громадських слухань з цього приводу із залученням юристів, екологів, профільних спеціалістів, щоб надалі прийняти остаточне рішення.

Не змовчали жителі і ще про одну гостру проблему міста - необхідно терміново провести очистку річки Леглич, яка впадає у Дніпро в межах Ржищева. Це дороговартісний проект, але вкрай важливий, тому що саме він допоможе очистити дніпровські пляжі міста і зробити їх привабливими для відпочинку.

11894485

Окрім того, під час відкритого прийому Лев Парцхаладзе із громадянами говорив про потреби дітей – дозвілля, навчання, фізичний та культурний розвиток. Дім культури, секції, бібліотека, творчі гуртки – батьки хочуть, щоб у дітей була можливість всебічного розвитку навіть у маленькому містечку. Зі свого боку, обласна адміністрація може допомогти в підготовці програмних проектів, у пошуках інвесторів та фінансування.

У Ржищеві також озвучувались уже готові проекти, питання реалізації яких упирається у фінансування. Люди не завжди знають, до кого звернутись і де шукати кошти на втілення ідей. Тому, зі свого боку, Лев Парцхаладзе пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб створити на Київщині загальну базу інвестпроектів, де потенційний інвестор міг би обрати для себе цікаві та перспективні напрямки.

За допомогу в проведенні виїзної приймальні, а також активну роботу в Ржищеві та дієву допомогу у вирішенні соціальних проблем жителів міста, Лев Парцхаладзе подякував Руслану Кузьменко і «Благодійному Фонду Руслана Кузьменка».

За словами першого заступника голови Київської ОДА, такі виїзні приймальні у районах стануть постійною практикою для спілкування із жителями області.

STOP lowres

Прочитано 2785 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео