Депутати Білої Церкви роздали кошти

  • Четвер, лип. 09 2015
  • Автор 

Сьогодні, 9 липня, відбулася сімдесят сьома сесія Білоцерківської міської ради, на якій депутати розподілили 53 млн. грн., отриманих від перевиконання плану надходжень до міської скарбниці та проголосували за безкоштовне харчування в садочках і оздоровлення дітей учасників АТО. Також депутати підтримали пропозицію підрахувати до серпневої сесії, чи знайдуться кошти на компенсацію вартості комунальних послуг родинам загиблих та мобілізованих учасників АТО .

Перевиконати бюджет міста, за словами міського голови Василя Савчука, вдалося завдяки децентралізації і спрямуванню частини податків на місцевий рівень. Найбільше надходжень дало те, що в цьому році, що акциз на алкогольні  та тютюнові вироби направили в місцевий бюджет. Раніше він поповнював бюджет області та держави.

Тож, з 53 млн. грн. кошти розподілили так:

21 млн. грн направлять на індексацію зарплати працівникам бюджетної сфери міста за січень-червень;

1, 5 млн. грн. направлять на виплату «оздоровчих» працівникам культури міста;

6, 5 млн. грн. направлять на оплату комунальних послуг в бюджетних закладах;

2, 5 млн. грн. – на ремонт внутрішньобудинкових територій;

7 млн. грн.  – на ремонт вулиць. До речі, Київська обласна рада виділила нашому місту на ремонт бул. 50-річчя Перемоги 4 млн. грн. Проте коли почнеться ремонт бульвару, поки невідомо, адже потрібно ще провести тендер;

1 млн. грн. виділять на капітальний ремонт ліфтів у місті;

1 млн. грн. дадуть «Білоцерківтепломережі» на ремонт магістралі «ТЕЦ-місто», адже підприємство не передали в концесію і тепер ремонтувати трубу треба за кошти міського бюджету;

600 тис. грн. виділять на ремонт двох тролейбусів.

Також виділені кошти на пільгові рецепти тим білоцерківцям, які втратили право на них зі скасуванням 4 зони. На ці потреби піде 720 тис. грн.

Біла Церква, міська рада, сесія

 

Для учасників АТО та членів їх родин також передбачені витрати з цих 53 млн.

Зокрема, 1 млн. грн. виділять на програму «Турбота», за якою будуть виплачувати матеріальну допомогу цій категорії населення. Кому саме, - визначатимуть спільно з Асоціацією учасників АТО. Також 320 тис. грн. піде на надання медико-психологічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО. 99 тис. грн. витратять на оздоровлення дітей учасників бойових дій в Скадовському районі Херсонської області. Ще 270 тис. грн. витратять на оплату харчування дітей учасників АТО в садочках, адже зараз, після скасування 4 зони, батьки сплачують 60% вартості харчування, а міський бюджет – 40%. Діти учасників АТО зможуть харчуватися безкоштовно.

Це – неповний перелік витрат. Але й за нього проголосували не всі депутати. Фракція «Свободи» утрималася від голосування, бо вважає неправильним той факт, що не передбачили виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Насамкінець депутати підтримали пропозицію розглянути до серпня можливість часткової компенсації з міського бюджету оплати комунальних послуг в опалювальний період для сімей загиблих учасників АТО та мобілізованих в зону АТО.

 

Прочитано 4310 раз
Опубліковано в Влада
Теги

Коментарі  

Сиплый
0 #1 Сиплый 10.07.2015, 08:22
Мне на совсем понятно, почему житель «хрущевки» на Пионерской, через тарифы, должен платить за ремонт трубы на Леваневского? Почему житель Заречья живущий в частном доме, должен оплачивать, через налоги, ремонт коммуникаций для других частных домов на Леване? Это шо за такая б-дь х-ня? Это я об этом миллионе.
А теперь о 2,5 миллионах. Что это: «на ремонт внутрішньобудин кових територій», может быть придомовых территорий? Но в принципе, какая в х-й разница, и те и другие, находятся в частной собственности и мер об этом прекрасно знает. Так какого х-ра из бюджета города ремонтируют частную собственность? Шо, бабла уже столько что девать не куда???
Денис
0 #2 Денис 10.07.2015, 09:22
блин 600 тыс. грн на ремонт 2-х троллейбусов!эт о,что,им золотые диски поставят?! :D
да лучше б купили один б/у Шкоду

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео