Київська облдержадміністрація підписала меморандум з компанією Mobileye

  • Четвер, черв. 11 2015
  • Автор 

Київська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови КОДА Льва Парцхаладзе і офіційний дистриб'ютор Mobileye VT (Ізраїль) в Україні ТОВ "Квінто плюс" в особі керівника проекту Алекса Затульського у присутності торгового прес-аташе Ізраїлю в Україні Елізабет Соловйової підписали Меморандум про взаємне співробітництво.

Зокрема, сторони домовилися про підготовку та реалізацію пілотного проекту, який спрямований на зниження аварійності автотранспорту, і

передбачає обладнання 8 автомобілів компаній-перевізників пасажирів у Київській області інноваційними системами запобігання аварій.

Керівник проекту Mobileye в Україні Алекс Затульський:

«Сподіваємося в найближчі дні узгодити всі технічні моменти і на початку наступного тижня транспорт, вже обладнаний системами Mobileye, вийде на дороги Київської області. Даний пілотний проект триватиме 2,5 - 3 місяці. Таким чином, ми спробуємо внести свій посильний внесок, щоб поліпшити ситуацію на дорогах регіону».

Проект передбачає практичне використання перевізниками інноваційних технологій управління корпоративним транспортом "FleetSafe". Одночасно він спрямований на ознайомлення учасників проекту з новими інструментами аналізу, контролю і оцінки водіїв та їх рівня безпеки управління громадським транспортом.

Для сторін реалізація Меморандуму полягатиме, з одного боку, в технічному, інформаційному та консультаційному забезпеченні процесу створення ефективних механізмів управління безпекою корпоративного транспорту, підвищення ефективності робочих процесів, організаційних питань підбору та оцінки персоналу. З іншого боку, втілення Меморандуму передбачає соціальний захист населення та економічний розвиток Київської області.

Проект є соціально важливим як для Київської області, так і в цілому для України, і надалі може стати програмою, яка діятиме на території всієї держави.

Інноваційне обладнання Mobileye допомагає водієві в режимі реального часу уникати зіткнення з транспортним засобом, який рухається попереду, велосипедистом або пішоходом, попереджає про з'їзд зі смуги руху. Контролює дотримання безпечної дистанції, розпізнає знаки обмеження швидкості.

В цілому аварійність транспортного парку знижується на 80%, що призводить не тільки до підвищення безпеки на дорогах, а й значної економічної вигоди для компаній.

Сторони домовилися, що Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і буде дійсним до 20 вересня 2015 року.

Перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе:

«Ми вдячні компанії Mobileye, яка в рамках пілотного проекту погодилася на безкоштовній основі показати нам перспективи і переваги підвищення якості надання послуг з перевезення населення, щоб перевізники відчули на собі впровадження таких інновацій, порівняли роботу з ними і без них і зрозуміли, чи потрібно їм це надалі».

20150611

Керівник управління інфраструктури КОДА Вадим Галицький:

«Ми намагаємося орієнтувати перевізників на готовність до того, що необхідно удосконалити послуги з перевезення пасажирів і вантажів. Ми з часом будемо посилювати умови конкурсу з тим, щоб перевізники були мотивовані модернізувати свій транспортний парк і оснащувати його, зокрема, сучасними засобами безпеки, навігацією. Ми розуміємо, що це додаткова витратна частина, але без цього ми не можемо рухатися до поліпшення».

За матеріалами КОДА

 
Прочитано 2832 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео