У Київській ОДА погодили нові кадрові призначення

  • Четвер, черв. 04 2015
  • Автор 

Київська обладміністрація погодила призначення заступником керівника Центру розвитку туризму – Кирила Вороніна, завідуючої відділу іміджевої політики в туризмі – Вікторії Данилець

В Київській обласній державній адміністрації пройшло інтерв'ювання потенційних кандидатів на посаду керівника туристичного напрямку – директора комунальної установи Київської обласної ради «Київський обласний центр розвитку туризму».

Для проведення інтерв'ю рекрутингова компанія Collars, що консультує КОДА в кадровому проекті, відібрала чотирьох кандидатів. Усього надійшло 132 заявки. В ході інтерв'ю кандидати представили першому заступнику голови КОДА Лева Парцхаладзе, а також фахівцям – експертам компаній Collars, EBS і WorldStaff, своє бачення розвитку туристичного напряму в Київській області. Фіналістами відбору стали Кирило Воронін та Вікторія Данилець. КОДА погодила обидві кандидатури: Кирила Вороніна– на призначення заступником директора КП «Київський обласний центр розвитку туризму» та Вікторію Данилець– на завідуючу відділом іміджевої політики «Київського обласного центру розвитку туризму».

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе:

«Ми відібрали потенційних кандидатів на посаду керівника« Київського обласного центру розвитку туризму» з подальшим винесенням цих кандидатур на розгляд сесії Київської обласної ради. Для цього протягом місяця кандидати повинні сформувати та подати перспективний план розвитку туристичної галузі в Київській області та просування туристичних можливостей регіону. Я сподіваюся, що вони добре себе проявлять. На черзі освіта й економіка. Найближчим часом проведемо аналогічне інтерв'ювання обраних кандидатів на посаду керівника Департаменту освіти. Пошук фахівців в Департамент економічного розвитку ще триває. Для нас дуже важливо дійсно впроваджувати управлінські зміни, ефективні для розвитку області, а також інформувати всіх громадян про їх впровадження, про нових людей і взагалі всі наші дії».

Кирило Воронін, 24 роки. Закінчив Інститут реклами ім.Ліфінцева, а також Київський національний економічний університет, має диплом магістра з менеджменту та адміністрування організацій. Протягом 7 років працював у сфері комунікацій з різними міжнародними організаціями та компаніями – представництвомЄвропейського Союзу в Україні, Міжнародній організації з міграції, компанії GIZ, Carlsberg Україна, SanofiAventis. Брав участь у реалізації комунікаційних та репутаційних проектів в нашій країні, Молдові та Білорусі.

«Дехто каже, що в нинішній непростий час навряд чи доцільно інвестувати в туристичну галузь. Ми розглядаємо туризм як категорію економічну: галузь повинна не тільки працювати сама на себе, але й приносити прибуток і регіону, і державі. Так відбувається в усьому світі – так будемо намагатися зробити і ми, інакше немає сенсу починати. Але ми беремося до роботи й розраховуємо на всебічну лояльність і підтримку»,– каже К.Воронін.

Вікторія Данилець, 37 років. За освітою менеджер-економіст зовнішньоекономічної діяльності підприємства, вивчала зовнішню економіку і маркетинг в Кьольні (Німеччина). В туристичній сфері працювала в рамках державно-приватного партнерства – консорціум «Київ туристичний».

«Ми починаємо дуже амбітну справу. Хочемо, щоб на Київщину, з її фантастичною природою, вражаючою та загадковою історією, смачною кухнею і гостинними людьми, звідусіль приїжджали гості. Щоб усі знали, який дивовижний край знаходиться поруч з нашої славною столицею»,– прокоментувала В.Данилець.

За матеріалами КОДА

 

Прочитано 2397 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео