Роботу кафе "Каліпсо" обмежили до 23:00

  • Вівторок, квіт. 07 2015
  • Автор 

7 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Члени виконкому проголосували за підвищення тарифів на ритуальні послуги, на послуги Будинку урочистих заходів, «Льодового стадіону», затвердили кошторис на капітальний ремонт греблі Білоцерківського середнього водосховища, визначили, коли завершиться опалювальний період в місті, встановили вартість проживання тимчасового переміщених осіб та обмежили роботу кафе «Каліпсо» до 23:00.

Власне, з «Каліпсо» і розпочали. На засідання виконкому прийшли обурені мешканці будинків по вул. Я. Мудрого, 26,28,30, директор кафе, депутат міської ради Олександр Ліневич. Член виконкому, директор КП «Білоцерківхлібопродукт» Іван Шилов цікавився, чи були скарги від мешканців і які були вжиті заходи. Начальник торгового відділу БМР Марія Беркут зазначила, що скарги від мешканців були, але коли представники відділу приїхали заміряти рівень шуму від кафе в квартирах, то мешканці чомусь відмовилися відчиняти їм двері.

Затим мешканці прилеглих будинків висловили свої претензії. Їх не влаштовує те, що заклад працює до ранку, клієнти приїздять туди на машинах, паркуються у дворах будинків, а часом і влаштовують там бійки, крики, забруднюють прибудинкову територію. Вимагали, аби заклад працював лише до 23:00, а під’їзд до нього був лише з боку вул. Шолом-Алейхема, причому заклад має відгородити цей проїзд від будинків тином. На заході виступив також батько одного із потерпілих від побиття нібито охоронцями закладу клієнта. Саме він розмістив бігборд на проспекті князя Володимира з проханням всіх постраждалих від розбірок в цьому закладі звертатися до нього. За його словами, звернулося все понад 40 постраждалих, а також мешканці довколишніх будинків, яким набрид цей гармидер. Виступив  директор «Каліпсо» Олександр Антонюк, який запевняв, що провели опитуванням мешканців прилеглих будинків і скарг у них на роботу закладу немає. Звертав увагу на те, що паркуватися в дворах можуть не тільки відвідувачі кафе, так само і влаштовувати там розбірки можуть інші люди.

Зрештою виконком вирішив таки обмежити роботу закладу до 23:00. А Іван Шилов пообіцяв проконтролювати, як кафе виконує це рішення і, в разі подальших конфліктів кафе з мешканцями, звернутися вже до міліції Київської області з проханням втрутитися в цю ситуацію. Правда, це навряд чи допоможе жителям прилеглих будинків. «Питання це стосується не тільки «Каліпсо». Були скарги на «Ольвію», на «Сан Маріно». Ми на виконкомі ухвалювали рішення по обмеженні їх роботи. Вони подавали до суду і вигравали. Тому як працювали до ранку, так і працюють. Я це кажу, щоб для мешканців це не було несподіванкою», - зазначив міський голова Василь Савчук.

Далі члени виконкому ухвалили низку важливих рішень. Проголосували за завершення опалювального сезону. Установили нові тарифи на ритуальні послуги, які зросли в середньому на 30%. Також установили нові тарифи на послуги «Льодового стадіону» та Будинку урочистих подій.

Визначили члени виконкому і вартість проживання тимчасово переміщених осіб в готелі «Рось» в розмірі 50 грн. на добу. А також затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт греблі та водовипусків Білоцерківського середнього водосховища на річці Рось у місті Біла Церква в сумі 387,581 тис грн.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 4147 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео