Сесію міської ради зірвали вдруге

  • Вівторок, бер. 24 2015
  • Автор 

24 березня не відбулася перенесена на цю дату 73 сесія Білоцерківської міської ради. Причина: частина депутатів влаштовують демарш, тому що не вдається роздати вільні земельні ділянки по місту.

На цей раз на сесію прийшло всього 28 депутатів, тоді як на минулій було 30, а для кворуму потрібна реєстрація 31 міського обранця. Цього разу були: Тетяна Сербин, Олександр Ореховський, Ольга Кучер, Володимир Малюк, Сергій Беркут, Юрій Петрик, Микола Бондаренко, Микола Колосенко, Іван Кошель, Сергій Макушин, Дмитро Поліщук, Юрій Залізняк, Лідія Маринкевич, Олександр Хозєєв, В’ячеслав Хмельницький, Володимир Сержук, Сергій Кривий, Анатолій Дикий, Геннадій Дикий, Вадим Маршалок, Костянтин Бугайчук, Андрій Король, Андрій Дрофа, Людмила Капінус, Галина Музиченко, Сергій Масюк, Олександр Олійник, Ярослав Яременко.

Проте, які вільні ділянки хотіли роздати на минулій сесії, але не змогли, оскільки на передсесійних депутатських комісіях їх запропонували зняти з розгляду або взагалі відмовити, БЦ NEWS писав минулого тижня. Сьогодні розповімо про ті ділянки, які залишилися в проекті рішення і могли би бути ухваленими, якби не було депутатського саботажу. До слова, міський голова Василь Савчук розпорядився підготувати перелік прізвищ тих депутатів, які не з’явилися на сесію, серед них, зокрема, навіть Сергій Істомін, керівник комунального підприємства парку ім. Т. Шевченка.

P1090397

Як довго земельне питання буде блокувати роботу міської ради, невідомо. Але подібні дії депутатів уже викликають чималі труднощі. «Не проведення цієї сесії зумовлює те, що у центрі «Злагода» продовжують накопичуватися борги через невиплату зарплати, комунальних платежів та харчування дітей. А заборгували вже за 3 місяці. «Зависли» 145 млн. грн. на виплату субсидій мешканцям міста. Не вирішується багато інших життєво важливих питань», - сказав міський голова.

Оскільки кворуму не було, то з присутніми депутатами провели засідання депутатської комісії, де розглянули питання, як діяти з 28 працівниками місцевого самоврядування, що маючи пенсійний вік, змушені були, згідно нового законодавства, обирати: залишатися на роботі і отримувати лише зарплатню чи звільнитися і отримувати пенсію. Серед них начальник фінуправління Світлана Терещук, управління охорони здоров’я Анатолій Рогов, відділу культури і туризму Петро Красножон, відділу кадрової роботи Дмитро Веред, відділу охорони навколишнього середовища Тетяна Гапонова, відділу з питань фізичної культури та спорту Валерій Матвієць, служби у справах молоді Валентина Кисельова та інші. Проектом рішення пропонується задовольнити їх заяви, звільнивши з державної служби, натомість запровадити для декого з них у їх же відділах і управліннях посади найманих працівників, які так само оплачуватимуться з коштів міського бюджету.

А от секретаря міської ради доведеться шукати терміново серед числа міських депутатів. Та, якщо кворуму і надалі не буде, то обрати когось серед кандидатів не вийде. Тож міська рада Білої Церкви взагалі може залишитися без секретаря.

Прочитано 2991 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео