Коли в Білій Церкві вимкнуть опалення та гарячу воду?

  • Вівторок, бер. 17 2015
  • Автор 

16 березня відбулася прес-конференція міського голови Василя Савчука, на якій розповів про завершення опалювального сезону, прибирання міста, повернення демобілізованих учасників АТО та конфлікт між атвоперевізниками.

Зокрема, міський голова зазначив, що на минулому тижні було багато дзвінків від мешканців міста до виконкому з проханням відключити опалення, адже стояли теплі погожі дні. Водночас, за інформацією синоптиків, найближчим часом очікується похолодання. Тож опалення вимкнуть згідно тих нормативних актів, які і регулюють цей порядок, а саме: якщо середньодобова температура протягом трьох днів буде +8. Раніше, 20 березня, відключать від опалення лише школи, адже з 23 березня школярі йдуть на канікули. «Найближчим часом буде припинено подачу гарячої води, адже зекономлений газ можна використати для продовження опалення», - ось так коротко повідомив мер міста щодо гарячої води.

Також, за словами міського голови, в місті 23 березня почнеться двохмісячник благоустрою, а простіше кажучи, прибирання міста. На цьому тижні вулиці від піску прибиратимуть працівники ШЕУ, а ЖЕКи прибиратимуть прибудинкові території. Перед Пасхою, 4 квітня, пройде загальноміська толока. Міський голова попрохав також комунальні, бюджетні та приватні підприємства розпочати прибирання закріплених за ними територій.

Звернув увагу Василь Савчук і на те, що до міста повертаються демобілізовані учасники АТО. Нещодавно ми зустрічали бійців 25 БТО «Київська Русь», ЗРП та 72 бригади. Загальна демобілізація розпочнеться 18 березня. Разом з цим триває черговий етап мобілізації, розрахований на березень-квітень. А у травні-червні пройде остаточний етап 4 хвилі мобілізації. Мобілізовані проходять навчання. Офіцери – на військових кафедрах, солдати і сержанти – у відповідних навчальних центрах.

Василь Савчук розповів і про хід реалізації Програми  забезпечення жителів міста муніципальним житлом на 2013-2018рр., яка прийнята рішенням сесії міської ради № 913-39- VІ від 28.02.2013р. Міською владою вже проведено процедуру закупівлі такого житла за рахунок коштів міського бюджету. Житло використовуватиметься як службове і не підлягатиме приватизації. Право на його отримання матимуть фахівці закладів бюджетної сфери Білої Церкви. На даний час розглядаються пропозиції по визначенню кандидатів на отримання житла, сформований список яких буде винесено для затвердження  на засідання сесії міської ради в квітні. 

І насамкінець звернув увагу міський голова і на конфлікт між перевізника на маршруті «Київ-Біла Церква». Як відомо, на минулих вихідних білоцерківські маршрутники блокували перевізників фірми АТН, яка виграла конкурс на перевезення пасажирів до Києва. А це спричинило серйозні пробки на центральних дорогах міста. До таких дій місцеві перевізники вдалися у відповідь на блокування їх маршруток на станції «Либідська» у Києві представниками фірми АТН. З цього приводу міський голова мав розмову з головою Київської обласної державної адміністрації Володимиром Шандрою, а в понеділок, 16 березня, його профільний заступник збирав у себе на нараду і членів  конкурсної комісії, і самих перевізників для пошуку виходу з цієї ситуації. 

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 3693 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео