Старожилам Білої Церкви виплачуватимуть більшу допомогу, а молодих чоловіків чекає весняний призов

  • Вівторок, бер. 10 2015
  • Автор 

10 березня відбулося засідання виконкому Білоцерківської міської ради, на якому ухвалили рішення про організацію весняного  призову, проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля, затвердили вартість поховання невідомих осіб, звільнили кількох пенсіонерів-інвалідів від плати за соціальне обслуговування, ухвалили суму матеріальної винагороди тим білоцерківцям, які досягли поважного віку тощо.

Перед початком засідання виконкому міський голова Василь Савчук вручив почесну грамоту з наданням матеріальної винагороди суперфіналістці шоу «Голос діти 2015» Анастасії Багінській. 

Анастасія Багінська отримала почесну грамоту виконкому Білоцерківської міської ради

Сама винуватися події вже й не пригадає скільки в неї нагород

Маленька співачка з 5 років навчається в школі мистецтв №5 і займала призові місця в багатьох пісенних конкурсах. На її рахунку 1 місце в дитячому конкурсі естрадної пісні «Еврідіка-2011», Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Весняна веселка- 2012», 1 місце на обласному фестивалі дитячої творчості «Дебют-2012», на ХІ Міжнародному дитячо-юнацькому естрадному конкурсі «Музична парасолька», на Міжнародному конкурс-фестивалі сучасної пісні та танцю «Кришталеве гроно - 2013», Гран-прі на ІІІ Міжнародному конкурсі – фестивалі в Молдові «Золоте яблуко - 2013» та Гран-прі на дитячому конкурсі в рамках «Слов’янського базару» у Вітебську в 2014 році. Як співає наша землячка, слухайте ТУТ

Анастасія Багінська отримала почесну грамоту виконкому Білоцерківської міської ради

Викладачка Анастасії демонструє грамоту. Поруч сидить мама маленької співачки

Затим члени виконкому ухвалили рішення про весняний призов, який стосуватиметься всіх здорових чоловік, що не мають права на відстрочку, віком від 20 до 27 років. Також підтримали проведення низки природоохоронних заходів протягом квітня, які передбачають прибирання парку «Олександрія», берегів р. Рось, острову «Дитинство», а керівникам підприємств, організацій, установ всіх форм власності рекомендували упорядкувати прилеглі території. Затвердили на виконкомі і вартість поховання невідомих осіб за кошт місцевого бюджету: тепер вона становить 1633 грн.

Також на виконкомі ухвалили рішення звільнити від оплати за соціальне обслуговування 6 білоцерківських пенсіонерів, які до того ж є й інвалідами, і у яких немає рідних, які могли б їх доглянути. За рішенням членів виконкому збільшено і розмір одноразової допомоги в рамках програми «Турбота»: для тих, хто досягнув 90-річчя та 95-річчя вона становитиме 200 грн, а для тих, кому виповнилося 100 років – 500 грн.

В Білій Церкві проживає 100-літній Василь Ярмоленко

До речі, 10 березня якраз виповнилося 100 років жителю Білої Церкви Василю Ярмоленку. Це єдиний столітній мешканець міста. Детальніше про життя старожила читайте ТУТ.

Під час засідання також було прийнято  рішення про  клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» двом жителькам міста. Зокрема, Григор Ользі Миколаївні, 1978 р.н., яка виховує 9 дітей та Чалій Світлані Володимирівні, 1971 р.н., яка виховує 7 дітей. Також члени виконкому розглянули низку комунальних питань.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 6837 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео