Депутати роздали земельні ділянки в Білій Церкві

  • Субота, лют. 21 2015
  • Автор 

Як і писав БЦ News, на 72 сесії депутати Білоцерківської міської ради розглянули два проекта рішень і обидва затвердили: «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам-підприємцям» та «Про оформлення правовстановлюючих дрокументів на земельні ділянки громадянам». 

Отже, по рішенням:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП «РІВ ГРУП» під розміщення складських приміщень (нежитлова будівля літера «Б») в місті Біла Церква по бульвару 50-річчя Перемоги, 5-а орієнтовною площею 0,0438 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

На передсесійних депутатських комісіях по цьому рішенню заступник міського голови Віктор Сокол зазначив, що якщо його ухвалити, то перекриється проїзд до р. Рось. Тому міський голова Василь Савчук особисто наполягає на відмові.

Не відмовили, а лише зняли з розгляду, що означає питання після вивчення, знову буде виноситися на розгляд сесії

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Біла Церква-Олександрійський замок» під розміщення 95-квартирного житлового будинку в місті Біла Церква по вулиці Семашко, орієнтовною площею 0,8524 га , за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Відмовили Товариству з обмеженою відповідальністю «Біла Церква-Олександрійський замок»

Це ТОВ заснували 26 сімей – інвесторів довгобуду біля лікарні №2, очолює ТОВ Павло Кучеренко. На цю сесію ТОВ просить депутатів надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду. Але ТОВ  «Біла Церква-Олександрійський замок» пропонується відмовити, так як воно ще не має на руках рішення суду у позові до забудовника. І поки інвестори чекають рішення, пропонується затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передати земельну ділянку в оренду іншому підприємству, а саме:

Товариству з обмеженою відповідальністю «Олександрійський замок» під розміщення багатоповерхового житлового будинку «Олександрійський замок» в місті Біла Церква по вулиці Семашко, загальною площею 0,8524 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церкв та припинити термін дії договору оренди землі попереднього землекористувача - товариства з обмеженою відповідальністю «Екобуд» від 27 липня 2006 року № 040601100486.

Затвердили проект землеустрою Товариству з обмеженою відповідальністю «Олександрійський замок»

Це ТОВ зі схожою назвою очолює Микола Ярмола, депутат Білоцерківської районної ради. За словами Павла Кучеренка, ТОВ "Олександріський замок" наближене до ще одного депутата Білоцерківської райради Олександра Подольського. Це рішення вже виносилося на попередню сесію. Але, оскільки депутати вирішили зняти його з розгляду, а не відмовити, воно знову виникло в порядку денному вже 72 сесії. 

3. Передати в оренду земельні ділянки під такі споруди:

Фізичній особі-підприємцю під розміщення магазину з літнім майданчиком в місті Біла Церква по площі Соборна, 11, приміщення 2, загальною площею 0,0130 га, строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Відмовили

Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтернафта» під розміщення автозаправної станції в місті Біла Церква по вулиці Сухоярська, 11, загальною площею 0,2757 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Передали в оренду

Фізичній особі-підприємцю під розміщення виробничої бази в місті Біла Церква по вулиці Сухоярська, 40-б, загальною площею 0,3600 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Передали в оренду

Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-підприємницькій фірмі «Біла Вежа» під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі та автостоянки в місті Біла Церква по вулиці Таращанська,191А, загальною площею 0,1396 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, з правом передачі в суборенду.

Передали в оренду

Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-підприємницькій фірмі «Біла Вежа» під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі в місті Біла Церква по вулиці Таращанська,191А, загальною площею 0,0428 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, з правом передачі в суборенду.

Передали в оренду

Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-підприємницькій фірмі «Біла Вежа» під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі в місті Біла Церква по вулиці Таращанська,191А, загальною площею 0,0258 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, з правом передачі в суборенду.

Передали в оренду

ТОВ ВПФ «Біла Вежа» є власністю депутата Білоцерківської міської ради, голови постійної комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності Віктора Шаровари.

4. Укласти договір під встановлення особистого строкового сервітуту низці ФОП.

Депутати ухвалили таке рішення, тепер нові кіоски з'являться за такими адресами:

- вул. Митрофанова, 2, 73,

- вул. Некрасова, 47\1,

- вул. Комсомольська, 47,

- вул. Леваневського, 22,

- Гайок, 181,

- бул. 50-річчня Перемоги, в районі «Фокстрот»,

- вул. Турчанінова, 11,

- по вул. Гризодубової.

Окремо варто виділити пункт рішення про встановлення особистого сервітуту для:

Фізичною особою-підприємцем під розміщення кіоску в місті Біла Церква на площі Соборна, зі сторони Білоцерківського національного аграрного університету, загальною площею 0,0027 га, строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Тепер на зупинці громадського транспорту «Соборна площа» до вже існуючих кіосків додадуться ще й нові. Нині там мешканці міста можуть побачити зварені металеві конструкції.

Друге рішення «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки громадянам»  передбачало такі пункти, на які варто звернути увагу:

Пропонувалося надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 71 мешканцю Білої Церкви. З них 22 громадянам депутати відмовили, а по 2 – зняли з розгляду. Серед тих громадян, яким відмовили, є й 5 осіб, які просили виділити їм землю по 10 соток кожному на вул. Залузька. Але раз їм відмовили, питання не буде ще раз вноситися на розгляд сесії. А от по двом іншим ділянкам на пров. Яровому ухвалили рішення зняти до розгляду. Це вже повторне зняття до розгляду, отже ці ділянки депутати ще раз будуть розглядати на сесії. Нагадаємо, дві ділянки по 10 соток по пров. Яровому знаходяться за військовим госпіталем на березі р. Рось в рекреаційній зоні. 

Це не всі земельні рішення. БЦ News вибрав найбільш вагомі. З усіма пунктами двох земельних рішень можна ознайомитися на сайті Білоцерківської міської ради. А хто і як з депутатів голосував за земельні рішення, можна подивитися на ВІДЕО ( з 40:00 хв до 52:00 хв.)

 

Прочитано 3396 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео