Вівторок, лип. 13 2021

На засіданні виконкому БМР 13 липня прийнято рішення про демонтаж тимчасових споруд та огорож, а саме:

Четвер, лип. 08 2021

Заборгували за житлово-комунальні послуги чи не сплатили штраф за перевищення швидкості – кошти на вашому банківському рахунку можуть бути арештовані в автоматизованому режимі. Але при цьому не йдеться про автоматичне списання коштів!

П'ятниця, лип. 02 2021

З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання.

Четвер, черв. 24 2021

22 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому прийнято рішення про встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка».

Четвер, черв. 24 2021

Під час засідання 14 сесії міськради були внесені зміни до рішення міської ради від 29 грудня 2020 № 85-06-VІІІ «Про бюджет Білоцерківської міської територіальної громади на 2021 рік», оскільки відповідно до рішення Київської обласної ради для Білоцерківської МТГ було виділено низку субвенцій і внесено зміни у ті субвенції, які були затверджені раніше.

Четвер, черв. 17 2021

На 14 сесію, що відбудеться 24 червня, виноситься проєкт рішення про встановлення місцевих податків і зборів на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Сторінка 1 з 90

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео