Важливо
Податковий календар на лютий-2017 - Четвер, 02 лютого 2017, 13:30
П'ятниця, лют. 17 2017

17 лютого міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів брифінг, на якому повідомив про те, як проходить процес перемовин щодо створення Білоцерківської об’єднаної територіальної громади. Міський голова зазначив, що 25 травня 2016 року Біла Церква ініціювала добровільне об’єднання громад сіл, селищ з адміністративним центром у місті Біла Церква, запросивши до такого об’єднання низку сусідніх населених пунктів, зокрема і безпосередніх наших сусідів – с. Шкарівку, с. Фурси, с. Пилипча, с. Піщана та с. Терезене.

Вівторок, лют. 14 2017

14 лютого на засіданні виконавчого комітету розглядалося питання встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, у тому числі тих, які продають спиртні напої. Зокрема, одним із пунктів проекту рішення виконкому було встановлення режиму роботи павільйону по продажу продовольчих товарів за адресою: вул. Дачна в районі житлового будинку №44. У цьому павільйоні є відділ продажу алкоголю. Магазин знаходиться поруч з трьома дитячими садочками. Після обговорення цей пункт рішення зняли з розгляду.

Вівторок, лют. 14 2017

14 лютого на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради прийняли рішення про демонтаж кіосків та холодильного обладнання за такими адресами: 

Понеділок, лют. 13 2017

13 лютого відбулася прес-конференція, на якій керуючий справами виконкому Білоцерківської міської ради Максим Свірський розповів, коли введуть в дію проїзні квитки. За його словами, вже 16 з 20 тролейбусів обладнано системами валідації, пристроями, які зчитують інформацію з квитка.

Четвер, лют. 09 2017

9 лютого відбулося позачергове засідання Білоцерківської міської ради, на якому розглянули низку бюджетних питань, ухвалили рішення про використання орендної плати комунальними підприємствами. Водночас рішення про тимчасову заборону будівництва дороги через Залізничне селище та дачні товариства не підтримали.

Неділя, січ. 29 2017

«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю», - йдеться у Конституції України. І аж ніяк не закони, постанови, рішення, генплани, ДБНи, червоні лінії тощо. Але чомусь на практиці для чиновників головне не люди, їх праця, думка, їх моральний та фізичний стан, а головне - «бумажки», оці всі пункти, підпункти, параграфи, листи, роз’яснення, інструкції, якими бюрократи відбиваються від людей, замість того, аби спокійно все пояснювати простим громадянам, що не розуміються на законодавчій базі. Таке ставлення і призводить до численних конфліктів влади і громади.

Сторінка 1 з 40

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео