Середа, трав. 25 2022

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується.

Четвер, трав. 12 2022

12 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Знову в закритому режимі. 

Понеділок, трав. 09 2022

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив напрацьоване Мінсоцполітики рішення, яке забезпечує можливість для людей у складних життєвих обставинах, зокрема літніх людей та людей з інвалідністю, отримати необхідні соціальні послуги екстрено (кризово) в умовах воєнного стану.

П'ятниця, лют. 18 2022

17 лютого під час засідання 26 сесії БМР збільшено кількість членів виконавчого комітету БМР. Мер Геннадій Дикий не задоволений таким рішенням та пообіцяв його заветувати.

Вівторок, лют. 15 2022

Верховна Рада має дати оцінку Мінським угодам та вимагати виконання гарантій за Будапештським меморандумом. На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

Середа, лют. 09 2022

Виконання Мінських угод є фактично державною зрадою. Щоб впоратися звикликами, які постали останнім часом, Україні потрібно стати сильною: припинити штучний соціально-економічний геноцид усередині країни, а також вимагати виконання Будапештського меморандуму, який захистить територіальну цілісність.

Сторінка 1 з 98

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео