Середа, лип. 26 2017

25 липня відбулося засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності Білоцерківської міської ради, на якому розглядалося кілька питань, зокрема бійка між працівниками виконавчих органів місцевого самоврядування та підприємцями під час демонтажу бігборду, витрачання коштів по програмі «Турбота» на святкування у парку Шевченка та ситуація із засохлою ялинкою, яку використовували на новорічні свята та витратили на неї 120 тис грн бюджетних коштів.

Вівторок, лип. 25 2017

24 липня відбулося засідання колегії Білоцерківської районної державної адміністрації, участь в якому взяли голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, перший заступник голови РДА Юрій Савчук, очільник Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Ігор Орленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району.

П'ятниця, лип. 21 2017

Верховна Рада України розглянула у першому читанні проект пенсійної реформи, документ остаточно мають схвалити восени, а пенсійна реформа повинна стартувати за задумом Кабінету Міністрів України уже з 1 жовтня 2017 року. Пропонуємо вашій увазі основні новації.

П'ятниця, черв. 30 2017

29 червня відбулося засідання 34 сесії Білоцерківської міської ради, на якому встигли і трибуну заблокувати, і розглянути понад 180 питань порядку денного. Зокрема, депутати розподілили на ремонт прибудинкових територій 1, 4 млн. грн, затвердили розміри місцевих податків та зборів, які почнуть діяти у 2018 році, також прийняли програму охорони безпритульних тварин, програму «Цукровий діабет-2017», програму удосконалення системи загального оповіщення населення. А також перейменували вулиці, присвоїли почесне звання Сьомій школі, створили комісію з питань відключення помешкань від централізованого опалення у Білій Церкві тощо.

Вівторок, черв. 20 2017

16 червня міський голова Геннадій Дикий побував на робочій нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана щодо об’єднання територіальних громад на Київщині. На нараді вирішили, що потрібно опитати мешканців Білої Церкви, де вони хочуть мешкати – у селах чи місті Біла Церква. Відповідне рішення про проведення опитування було прийнято сьогодні, 20 червня, на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради.

Четвер, черв. 15 2017

14 червня на засіданні Кабінету міністрів України були внесені зміни до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки (Постанова  від 14.06.2017  № 420). Ці зміни спрощують переведення дачних та садових будинків у жилі. 

Сторінка 1 з 46

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео