Вівторок, бер. 28 2017

28 березня відбулося засідання виконкому Білоцерківської міської ради, на якому вирішили, коли завершувати опалювальний сезон 2016-2017 року

Понеділок, бер. 27 2017

27 березня продовжилося засідання 28 сесії Білоцерківської міської ради. Оскільки перша частина сесії, що розпочалася 23 березня, перервалася скандалом, то очевидно, що і продовження не могло не розпочатися із з'ясування стосунків між депутатами, підприємцями та міським головою Геннадієм Диким. 

Понеділок, бер. 13 2017

13 березня відбулася прес-конференція міського голови Геннадія Дикого, на якій він розповів про підсумки першого року транспортної реформи у місті, про передачу у місто функцій архітектурно-будівельного контролю, про ремонт доріг,  а також відповів на запитання журналістів.

Понеділок, бер. 13 2017

14 березня на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради прийняли рішення про демонтаж тимчасових споруд таких підприємців: 

Четвер, бер. 09 2017

Міська влада Білої Церкви назвала перелік кіосків, ле модна купити проїзні на тролейбус. Нагадаємо, проїзд подорожчає з 11 березня, суботи.

Понеділок, бер. 06 2017

6 березня відбулося засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту, на якому одним із питань розглянули ситуацію щодо службового розслідування стосовно начальника ЖЕК№6 Юрія Кошляка.

Сторінка 1 з 42

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео