bc-news

П'ятниця, 16 квітня 2021, 16:14

У попередніх статтях ми розповіли, що вдалося знайти археологам на Замковій горі, де містився первинний адміністративний та церковний центр Гюргева. Навколо укріплень княжого дитинця розрослося місто, яке теж було оточене оборонним валом і ровом. Про археологічні дослідження на території городища та про те, як розширювалося наше місто, розкажемо за допомогою білоцерківського історика Олексія Стародуба, який у співавторстві з Євгеном Чернецьким, Анатолієм Бондарем та Олександром Ярмолою підготував та видав чотиритомник «Будівельна історія Білої Церкви XI–XXI ст.».

П'ятниця, 16 квітня 2021, 16:01

Отримати житлову субсидію в Україні відтепер буде важче. Кабмін посилив вимоги для їх надання. Хоча прем'єр-міністр Денис Шмигаль у березні доручав профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола отримувачів субсидій.

П'ятниця, 16 квітня 2021, 15:47

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що нарахування сум плати за землю фізичним особам проводиться податковими органами за місцем знаходження земельної ділянки, які надсилають платнику податку  до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

П'ятниця, 16 квітня 2021, 15:42

Процедура державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

П'ятниця, 16 квітня 2021, 15:37

Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 квітня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Уряд продовжує вживати заходи для посилення боротьби з пандемією та вчергове акцентував увагу на важливості дотримання протиепідемічних правил.

Зокрема, очільник Уряду нагадав, що на виконання Указу Президента України й рішення Ради національної безпеки та оборони було затверджено оновлений Національний план вакцинопрофілактики, який передбачає пришвидшення кампанії з вакцинації та ставить це питання на найвищий щабель для всіх органів державної влади.

Також Денис Шмигаль підкреслив, що з 19 квітня фізичні особи - підприємці та наймані працівники з «червоних» карантинних зон зможуть надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень допомоги від держави.

«Міністерством соціальної політики та Міністерством цифрової трансформації у максимально оперативні строки було підготовлено всю необхідну інфраструктуру для здійснення виплат для тих, чия діяльність постраждала внаслідок посилених карантинних обмежень. Як і під час посиленого карантину взимку, заявку на допомогу можна буде оформити через портал або застосунок Дія», - повідомив очільник Уряду.

Також у ході урядового засідання Прем’єр-міністр вкотре наголосив на важливості дотримання протиепідемічних правил та зазначив, що декілька областей вже вийшли з «червоних» карантинних зон.

«Це свідчить, що модель адаптивного карантину працює. Як ми і наголошували: закривати всю країну на локдаун зараз немає ніякого сенсу. Дають результат відповідальні дії місцевих органів влади, які оперативно та з розумінням відреагували на спалахи на місцях», - наголосив Глава Уряду.

Урядовий портал

П'ятниця, 16 квітня 2021, 15:31

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.

Четвер, 15 квітня 2021, 11:50

Організувати групу людей, перевезти їх з одного міста в інше на певний культурний чи туристичний захід буває досить складно. Причини загалом в ненадійності транспортної системи, до прикладу, квитків може не вистачить, чи не буде зручного часу відправлення чи взагалі транспорт приїде з запізненням. Тому з’являється необхідність пошуку надійної та якісної альтернативи. Наприклад, можна замовити міжміські перевезення автобусом у перевірених професіоналів.

Вівторок, 13 квітня 2021, 17:25

13 квітня 2021 року на засіданні виконкому прийняли рішеня про проведення двох конкурсів на кращий ескізний проєкт скульптури «Повітряна куля»  та на кращий ескізний проєкт  міні - скульптур. Обидва проєкти є переможцями по Громадському бюджету та будуть реалізовані в Білій Церкві в 2021 році.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас онлайн-навчання дітей у Білій Церкві?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео