Білоцерківська міліція просить оцінити її роботу

  • Четвер, лют. 05 2015
  • Автор 

З метою вдосконалення діяльності Білоцерківського МВ (з обслуговування м. Біла Церква та Білоцерківського району) ГУ МВС України в Київській області, вивчення думки громадян, підняття рівня довіри до міліції Білоцерківщини, просимо Вас викласти власну точку зору в нижчевикладеному анкетуванні (ДАІ не враховувати).

Прочитано 1926 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Николай
+1 #1 Николай 05.02.2015, 14:26
Это все-равно что оценивать здоровье покойника. Сталкивался я раз с нашими милиционерами - не приведи Господь!
Цитата
Вадим
+3 #2 Вадим 05.02.2015, 14:35
Да даже трубку не берут когда звонишь. Что вас оценивать? Никакие
Цитата
Іван
+2 #3 Іван 05.02.2015, 16:25
Як їх можна оцінити, якщо нічого знайти не можуть. У мене украли телефон, я його знайшов в ломбарді, слідчому про це повідомив, безтолку, два роки телефона не можуть знайти. У дівчини викрали телефон на базарі Леваневського, нічого не знайшли. Три місяці назад в селі Білоцерківськог о р-ну у брата на кладовищі викрали оградку, а також оградки ще в 4 родин. Нічого не знайшли! В 1996 році у нас пограбували квартиру на Некрасова, нікого і нічого не знайшли. От такі справи!(
Цитата
Василь
+1 #4 Василь 05.02.2015, 17:46
Хо-о-ороше гамно - гамнисте!
Цитата
Леонід
+1 #5 Леонід 05.02.2015, 19:29
23 серпня(перед днем незалежності!!! ) біля УТОСу у мене виник конфлікт з чоловіком кримінальної зовнішності. Під час конфлікту він погрожував пістолетом і називав мене "бандеровцем". Я сфотографував його і його автомобіль і зверновся в МВМ на вул.Ш.Алейхема, де написав заяву і показав фото. Його впізнали, він судимий, "кидала", "рєшала", і знають його адресу. Пройшло майже півроку. Результат-нуль.
Цитата
Николай
+1 #6 Николай 06.02.2015, 08:06
Цитую Леонід:
23 серпня(перед днем незалежності!!!) біля УТОСу у мене виник конфлікт з чоловіком кримінальної зовнішності. Під час конфлікту він погрожував пістолетом і називав мене "бандеровцем". Я сфотографував його і його автомобіль і зверновся в МВМ на вул.Ш.Алейхема, де написав заяву і показав фото. Його впізнали, він судимий, "кидала", "рєшала", і знають його адресу. Пройшло майже півроку. Результат-нуль.

А почему он называл вас «бандеровцем»?
Цитата
Джон
0 #7 Джон 27.02.2015, 09:23
Люди коли їх нічого не торбує вважають що міліції нічого не робить і всі там говнюки а коли лох дасть їм в гризло біжать і плачуть рятуйте убивають бо самі дрищі і неможуть навіть за себе захиститися
Цитата
Аліна
+1 #8 Аліна 22.09.2015, 21:46
бездіяльна міліція в Білій Церкві. з дебілами різного роду знайома (що говорить, що самі працівники мвс дебіли різного роду)
викликавши міліцію до п яного брата, який трощив всю квартиру, кидався зі стільцями - БІЛЬШЕ ГОДИНИ НІХТО НЕ ПРИЇЖДЖАВ. А приїхали - "оооооооо, братан, шо ти твориш"...резул ьтату нуль за НЕОДНОРАЗОВІ виклики. ненавиджу нашу міліцію
Цитата