В Білій Церкві робили горілку з рідини проти обледеніння

  • Вівторок, лют. 03 2015
  • Автор 
Підпільний цех у м.Біла Церква займався виготовленням спиртовмісної суміші з «Антиобледенительной жидкости» та фальсифікованих алкогольних напоїв під маркою «Пшенична», з подальшою їх реалізацією на території м. Києва та Київської області.

В рамках кримінального впровадження співробітниками відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління  ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками оперативного управління  ГУ ДФС у м. Києві, виявлено та вилучено обладнання по виготовлення спиртовмісної суміші, сировини у вигляді концентрату «Антиобледенительной жидкости», елементи Бег-ін-Бокс з написом «Пшенична»; пластикові пляшки ємністю 5 літрів, закупорювальні кришки. Також виявлено та вилучено близько 5 тонн прозорої рідини з характерним запахом спирту; біля 2,3 тонни водно-спиртової суміші (ЛГВ) та концентрат – 13 тис. пляшок ємністю по 5 літрів, тетрапаки ємністю 10 літрів; діжки ємністю 200 літрів та інше.

Оперативними працівниками вилучено товару, сировини та обладнання на суму близько 5,3 млн. грн., з них загальна орієнтована вартість товарів підакцизної групи – 3,5 млн. гривень.

Слідство триває.

ГУ ДФС у Київській області

Прочитано 2632 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео