Міліція і громадські організації обговорили методи співпраці

  • П'ятниця, січ. 16 2015
  • Автор 

На протязі 2014 року керівництвом Білоцерківського МВ залучалися представники громадських формувань для спільних патрулювань з нарядами міліції по забезпеченню громадського порядку на території м. Біла Церква – така практика дала певні результати та спонукала громадськість до протидії злочинності, громадської свідомості та більшої довіри до правоохоронних органів.

В ході наради, командири громадських формувань «Щит» Сергій Шкарівський, «Комітет громадської безпеки» Владислав Добош, «Стрілець» Володимир Скрипник доповідали про пророблену їхніми організаціями роботу за минулий рік, щодо участі членів формувань у охороні громадського порядку, а також проведені спільних профілактичних рейдів з працівниками Білоцерківського міськвідділу міліції.

В.о. начальника відділу дільничних інспекторів міліції Білоцерківського МВ Олег Микитюк, який безпосередньо співпрацює з керівниками та представниками ГФ, запропонував командирам на початку наступного місяця надати узагальнені звіти та пропозиції щодо ефективності роботи та співпраці з правоохоронцями по забезпеченню громадського порядку. Також, беручи до уваги те, що в державі проводяться антитерористичні заходи, керівникам ГФ підготувати оновлені списки всіх членів та вказати власників зброї яка є в користуванні.

За настановою начальника Білоцерківського МВ Сергія Рудюка, який зазначив, що не всі громадські формування та їх члени дотримуються встановленого статуту організацій, а також, не приймають участі у спільних патрулюваннях по забезпеченню правопорядку в місті, на нараді ініційовано питання щодо припинення діяльності таких громадських формувань.

Начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонною роботою Білоцерківської міської ради Федір Потапов підтримав ініціативу щодо припинення діяльності громадських формувань, які не виконують своїх зобов’язань, а надалі, при реєстрації ГФ, ретельніше перевіряти добродійність намірів даних організацій.

Винесені на нараді питання, розглянуто та запротокольовано. На наступному засіданні, яке відбудеться на початку лютого, представниками громадських формувань і міськвиконкому будуть надані конкретні пропозиції щодо співпраці з правоохоронцями Білоцерківського МВ по охороні громадського порядку в місті, а в підсумку, розроблено план роботи та спільних патрулювань на 2015 рік.

Тетяна Гадомська

спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського МВ

Прочитано 2346 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Николай
0 #1 Николай 29.01.2015, 18:44
И кто-то видел до сих пор результат? И не увидит...

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео