Міліція бореться з нелегальними гральними залами

  • Понеділок, груд. 29 2014
  • Автор 

Так, оперативниками СДСБЕЗ Білоцерківського МВ, біля ринку у м. Узин Білоцерківського району, виявлено черговий зал ігрових автоматів, звідки вилучено два пристрої для азартних ігор. Наразі, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 2032 Кримінального кодексу України (заняття гральним бізнесом).

Звертаємось до громадськості, в разі виявлення функціонування нелегальних гральних закладів, повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (04563)5-32-06 або 102 цілодобово і спільними зусиллями ліквідуємо це негативне явище із нашого повсякденного життя.

Ірина Поліщук

Білоцерківський МВ

ГУМВС України в Київській області

P.S. Водночас, в м. Біла Церква стали активно відкриватися ігрові зали під вивіскою "Державна миттєва лотерея", на діяльність яких вплинути міліція не може. Ця проблема виникла з березня 2013 року, коли новий закон "Про державні лотереї" дозволив трьом приватним організаціям та одній державній - "Українська національна лотерея", "Молодьспортлото", "Патріот" та Ощадбанк - видавати ліцензію на створення грального залу. Така проблема є по всій Україні.  Докотилася ця тенденція і до Білої Церкви. Лише в грудні такі заклади запрацювали в готелі "Кларк" та по бул. 50-річчя Перемоги, вул. Гординського.

 

Прочитано 2289 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео