Увага! Проїзд в маршрутках подорожчав до 3 грн

  • Вівторок, груд. 02 2014
  • Автор 

27 листопада на позачерговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради було ухвалене рішення про підвищення тарифів на проїзд в маршрутках до 3 грн. Рішення вступає в силу з 6 грудня 2014 року.

В тексті документу, який є в розпорядженні БЦ News, говориться, що «розглянувши питання подання управління економіки міської ради, листи від керівників підприємств-перевізників: ПП «КАН», ПП «Валоїс», МПП «Діліжанс», ПАТ «Білоцерківський автобусний парк», у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, з метою забезпечення необхідного рівня безпеки та якості послуг, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив: встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у режимі маршрутного таксі ПП «КАН», ПП «Валоїс», МПП «Діліжанс», ПАТ «Білоцерківський автобусний парк», в розмірі 3 грн. Дане рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення».

Оприлюднення відбудеться в газеті «Громадська думка» 5 грудня, отже вступає в силу з 6 грудня, про що й повідомляють пасажирів водії маршруток відповідними оголошеннями.

До слова, питання підвищення тарифів міська влада відкладала кілька разів. 15 травня, коли вартість проїзду підвищилась не до бажаних перевізниками 3 грн, а лише до 2, 50 грн, була домовленість повернутися до цього питання 1 серпня, щоб подивитися, наскільки піднялись ціни на пальне та комплектуючі. До питання повернулися аж 14 жовтня.

Профільний заступник міського голови Геннадій Джегур доповідаючи питання, зазначив, що за методикою розрахунку тариф має бути 4 грн. «Зрозуміло, що на такі тарифи ніхто не погодиться. Тому виносимо на розгляд виконкому пропозицію затвердити тариф в розмірі 3 грн», - сказав Геннадій Джегур. На засіданні виконкому були присутні і самі перевізники. Іван Сердюк, директор підприємства «Валоїс», зазначив: «Якщо хочете, щоб транспорт у місті працював, давайте йому створимо умови. Щоб закупити транспорт, треба брати кредит за 23% ставкою. І це ще найнижча ставка. Курс долара зріс, а з ним і вартість пального. Те саме по запчастинам. Деякі маршрути, як от 15, взагалі збиткові, але міські перевізники їх не закривають, утримують за рахунок інших маршрутів». Проте така позиція не була сприйнята членами виконкому.

«Чому ми не може підвищувати ціни ні на що, бо в нас є соціальні програми? Якщо повинні затягувати поясни, то всі повинні. Якщо підвищувалось паливо, запчастини, то і в нас вони підвищились! І електроенергія, і каналізація! Але ми мусимо тримати ціни. А що середня зарплатня в Білій Церкві зросла? Ні, і немає підстав для зростання, як і пенсії. Я розумію, що складно. Але треба трішки потерпіти», - заявив член виконкому, директор КП «Білоцерківхлібопродукт» Іван Шилов. То ж питання перенесли до наступного засідання виконкому.

Ще раз до цієї теми повернулися 26 листопада на засіданні виконавчого комітету. І знову пропозицію не підтримали. Проти проголосувало 4 членів виконкому, утрималось від голосування – 5, підтримав – 1. То ж рішення ухвалили лише після ґрунтовного обговорення на позачерговому засіданні виконкому, 27 листопада.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 4933 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео