За юридичними консультаціями до "Самопомочі" звертається все більше білоцерківців

  • Понеділок, жовт. 13 2014
  • Автор 

Громадське об''єднання "Самопоміч" звітує про роботу своєї приймальні. Так, з 3 вересня по 10 жовтня консультації з юридичних питань отримало 26 громадян. Минулого тижня таких відвідувачів було лише семеро. 


Громадянам надано консультацію щодо поділу спільного сумісного майна подружжя, консультацію та витяг із Закону України «Про житлово -комунальні послуги», консультацію з визначенням розміру аліментів згідно норм Сімейного кодексу України, роз'яснено судовий порядок стягнення боргу за договором позики, а також роз'яснено норми Земельного кодексу України та рекомендовано звернутись до суду з позовною заявою.

Свою роботу приймальня розпочала 26 вересня. Завітати Ви можете кожного дня за адресою: м.Біла Церква, вул. Гординського, 24, кім.210. Відповідальний секретар – Юлія Мотвіцька. Отримати юридичну консультацію можна по понеділкам, середам та п’ятницям з 14 до 16:00 з будь–яких юридичних питань.

Прочитано 2818 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Наталія
0 #1 Наталія 14.10.2014, 18:14
Доброго вечора! В мене ось таке питання до Вас-" моє чорнобильське посвідчення на даний момент на дівочому прізвище, його я не міняла, так як мені порадив юрист-консульт з жіночої консультації, що не обов'язковов змінювати, якщо потрібно буде його пред'вити, то можна мати при собі своє свідоцтво про народження. Зараз мені говорять- що воно не дійсне". Що мені робити?
Людмила
0 #2 Людмила 17.10.2014, 11:38
Пані Наталю, я є лише журналіст і публікую інформацію про роботу Самопомочі. Вам потрібно звернутися до них в офіс за адресою вул. Гординського, 24 оф. 210

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео