Від "Свободи" по 90 окрузі балотується Олександр Марченко

  • Понеділок, вер. 22 2014
  • Автор 

14 вересня з'їзд Всеукраїнського об'єднання «Свобода» ухвалив список кандидатів у депутати на виборах до Верховної Ради України. Так, на 90-му окрузі (м. Біла Церква) висунуто Олександра Марченка, який нині перебуває у київському шпиталі після поранення у зоні АТО.

Олександр Марченко народився 14 січня 1965 року в селі Рибчинця Хмельницького району Вінницької області. В 1984 році, після закінчення Київського будівельного технікуму, був направлений до Білої Церкви на роботу в будівельно-монтажному управлінні №2 тресту «Білоцерківхімбуд». Згодом закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Економіка та управління бізнесом». В 2001 році був обраний головою спостережної ради ВАТ «Білоцерківський кар’єр», а з 2006 року обіймає посаду голови правління. Підприємство створене шляхом перетворення орендного підприємства «Білоцерківський кар’єр» на ВАТ «Білоцерківський кар’єр». Підприємство веде розробку гранітів в урочищі «Кошик» на правому березі річки Рось в Білоцерківському районі. В 1993 році Олександр Марченко створив та очолив будівельне підприємство «Каменяр».

В 2002, 2006 та 2010 році обирався депутатом Білоцерківської міської ради. В 2012 році пробував свої сили на виборах до Верховної ради, але програв Віталію Чудновському.  

Член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», з 2012 року очолює обласний осередок.

Частина мешканців Білої Церкви, а саме жителі вулиць Заріччя – Таращанської, Колгоспної, Будьонного, Шкільної, Ставищанської, Першої Піщаної – вже 9 років добиваються заборони руху вантажівок підприємства Олександра Марченка по цим вулицям, оскільки багатотонні машини руйнують не тільки дорожнє покриття, але й будинки мешканців вулиці, створюють небезпеку для пішоходів. Проте питання досі не вирішене. Представник підприємства і однопартієць Володимир Панасов пояснив, що єдиний вихід – будувати об’їзду дорогу, а поки її немає – їздитимуть через місто і надалі, а всі протести людей називає передвиборчими. Детальніше дивіться ВІДЕО  

Конкурентами Олександра Марченка на цих виборах будуть:

Першим кандидатом в народні депутати висунутий Юрій Петрик

По 90 округу першим зареєструвався Олександр Костельнюк

В Білій Церкві від Блока Порошенка буде балотуватися Микола Бабенко

Прочитано 5182 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео