Новообрана Білоцерківська міська рада провела установче засідання

  • Вівторок, лист. 24 2020
  • Автор 

24 листопада відбулася перша сесія Білоцерківської місбкої ради Білоцерківського району Київської області.

Голова Білоцерківської міської територіальної комісії  виборчої комісії Ігор Пекарчук проінформував раду про підсумки виборів депутатів Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міського голови. 

Новий склад Білоцерківської міської ради: 

п.н. ПІБ депутата Обраний по округу, № Обраний по загальному списку Партія Кількість голосів виборців на підтримку кандидата 
  Сергій Сириця 4   ПП «Біла Церква Разом» 591
  Анатолій Плєшаков 2   ПП «Біла Церква Разом» 592
  Павло Облап 1   ПП «Біла Церква Разом» 461
  Микола Іванов 5   ПП «Біла Церква Разом» 384
  Олена Плєшакова 3   ПП «Біла Церква Разом» 389
  Станіслав Долід 1   ПП «Слуга Народу» 813
  Володимир Вовкотруб 6 кандидат зайшов по списку замість Олександра Поляруша ПП «Слуга Народу» 338
  Максим Коноплястий 2   ПП «Європейська Солідарність» 316
  Анатолій Ляшенко 5   ПП «За майбутнє» 507
  Віталій Корнійчук 5 кандидат зайшов по списку замість Юрія Савчука ПП «За майбутнє» 143
  Олександр Балановський 1   ПП «За майбутнє» 782
  Олександр Чучула 1   ПП «За майбутнє» 360
  Микола Дашкевич 2   ПП «За майбутнє» 637
  Борис Смуток 3   ПП «За майбутнє» 437
  Юрій Петрик 4   ПП «За майбутнє» 762
  Юрій Кошляк 6   ПП «За майбутнє» 338
  Георгій Нагорний   кандидат зайшов по списку замість Миколи Бабенка ПП «Біла Церква Разом» 99
  Ірина Красношапка     ПП «Біла Церква Разом» 290
  Андрій Головаш   кандидат зайшов по списку замість Віти Кулак ПП «Біла Церква Разом» 51
  Роман Гумен     ПП «Біла Церква Разом» 118
  Олег Денисенко   Перший кандидат ПП «Опозиційна платформа – За життя»  
  Сергій Масюк     ПП «Опозиційна платформа – За життя» 150
  Дмитро Мазуревич     ПП «Опозиційна платформа – За життя» 398
  Дмитро Денисенко   кандидат зайшов по списку замість Нателли Андрющенко ПП «Опозиційна платформа – За життя» 244
  Дмитро Киришун   Перший кандидат ПП «Слуга Народу»  
  Вадим Хлєбніков     ПП «Слуга Народу» 50
  Олександр Александров     ПП «Слуга Народу» 56
  Ольга Нагорна     ПП «Слуга Народу» 85
  Тетяна Голотюк     ПП «Слуга Народу» 57
  Геннадій Джегур   Перший кандидат ПП «Європейська Солідарність»  
  Юлія Місевра     ПП «Європейська Солідарність» 42
  Олена Ткач     ПП «Європейська Солідарність» 263
  Микола Гопайнич     ПП «Європейська Солідарність» 296
  Назар Коваленко     ПП «Європейська Солідарність» 75
  Ірина Дога   кандидат зайшов по списку замість Геннадія Дикого ПП «За майбутнє» 91
  Олена Фастівська     ПП «За майбутнє» 108
  Леся Крижешевська     ПП «За майбутнє» 110
  Станіслав Поліщук     ПП «За майбутнє» 253
  Андрій Король   Перший кандидат ПП «ВО «Батьківщина»  
  Михайло Вакуленко     ПП «ВО «Батьківщина» 22
  Сергій Грисюк     ПП «ВО «Батьківщина» 221
  Оксана Сахарова     ПП «ВО «Батьківщина» 91
Прочитано 1178 раз
Опубліковано в Події
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як оцінюєте перші кроки місцевої влади після виборів?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео