Прокуратура обіцяє викрити всі підпільні ігрові зали

  • П'ятниця, черв. 20 2014
  • Автор 

Прокурор міста Григорій Мельник розповів депутатам про ситуацію з правопорядком під час 60 сесії міської ради. Зокрема, в місті зросли випадки пограбування населення та угону автомобілів, скоєння злочинів малолітніми, тож працівники міліції і прокуратури відпрацьовують методи зменшення таких явищ. Водночас, правоохоронцям вже вдалося виявити факти затримки заробітної плати та виявити неоформлених працівників.

«Виявили факти заборгованості на окремих підприємствах. Наприклад, на підприємстві УТОГ «Весна» 94 працівника, з яких 62 інваліди, не отримали вчасно зарплатню в розмірі 160 тис. грн. За результатами нашої перевірки зарплату виплачено. На автопідприємстві «К-А-Н» 102 працівники не працевлаштовані, по цьому факту відкрито кримінальне провадження. Такі перевірки я налаштований проводити й по іншим перевізникам, щоб з’ясувати не тільки, чи працевлаштовані працівники, але й який технічний стан транспортних засобів, чому не виходять на рейси мікроавтобуси. В цьому нам допомагає технічна інспекція», - повідомив Григорій Мельник.

Він також розповів про те, що прокуратура спільно з міліцією проводить роботу з виявлення місць грального бізнесу. Вилучено 149 гральних автоматів, два горе-підприємці покарані судом на 170 і 200 тис. грн. відповідно (максимальний штраф в таких випадках – 850 тис. грн.) «Ми проводимо відповідні технічні експертизи з допомогою фахівця з області і обладнання, яке зчитує інформацію: скільки працював автомат, скільки було виграшу. Два дні тому назад в одному з приміщень на масиві Леваневського виявили ще один такий підпільний гральний зал, незважаючи на те, що підприємець чинив опір і не відчиняв двері. Ця робота не епізодична, а системна. Я провів міжвідомчу нараду за участі представників СБУ та міліції. Як тільки ми виявляємо факти, відразу група виїздить на місце злочину», - розповів прокурор.

А далі відповів на питання депутатів. Зокрема, повідомив, що проводиться перевірка ТОВ «Білоцерківвода» за участю фінансової інспекції за фактом звернення депутата Людмили Дригало про нібито неправомірне використання 6 млн. грн. концесіонером. Поки що порушень не виявлено. «Ми також реагували на той факт, що концесіонер проводить перевірку якості стічних вод підприємств міста. В ході перевірки з’ясувалося, що багато підприємств міста в рази перевищують норми забруднення стічних вод, які вони скидають в каналізацію. В нас в місті немає поки що локальних очисних споруд на підприємствах. То ж діяльність концесіонера вважаю правомірним, тим більше, що 20% коштів від штрафів йде в фонд охорони навколишнього середовища», - сказав Григорій Мельник.

Також прокурор повідомив, що його підлеглі  перевірили аптеки в лікарнях і поліклініках і виявили значне завищення цін, порушення умов зберігання медпрепаратів, то ж власників аптек притягнуто до адміністративної відповідальності. Прокурор запевнив, що його відомство проводить роботу з перевірки тих закладів торгівлі, які продають спиртні напої в парках і скверах, поблизу навчальних закладів, аби позбавити їх ліцензії.

Відреагував прокурор і на запитання Валерія Ямкового, який стверджував, що після промивки труб, вода з хлором потрапила в стік в районі вулиці Шолом-Алехейма, і що там загинула риба: «Ви людина з активною життєвою позицією, то чому ви не повідомили протягом доби мене про цей факт? Я б миттєво знайшов тих спеціалістів, які вилучать цю рибу, проведуть забір води, а тепер, через тиждень після ймовірної події, про що можна говорити?».

Але найцікавішим виявилося питання від депутата- свободівця В’ячеслава Хмельницького, який поцікавився як проходить розслідування справи стосовно незаконного збору благодійний внесків ректором БНАУ Анатолієм Даниленком. На що Григорій Мельник відповів, що прокуратура позбавлена права досудового слідства на рівні міст і районів, тому цією справою займає міліція. Виявляється, з 25 березня 2014 року, коли депутати «Свободи» і громадські активісти занесли в прокуратуру стос заяв від 109 студентів БНАУ щодо примусової здачі благодійних внесків, вони ні разу не поцікавились перебігом розслідування справи? 

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 3005 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео