Окружна виборча комісія розпочала свою роботу

  • Вівторок, лют. 19 2019
  • Автор 

19 лютого відбулося перше засідання окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №90, на якому розглянули 4 питання порядку денного.

Варто зазначити, що до складу комісії входить 38 осіб, прибули на засідання 28 членів комісії. Представники кандидатів в президенти України (Юрія Дерев’янка, Василя Журавльова, Віктора Бондара, Романа Безсмертного, Юрія Тимошенко, Віталія Скоцика, Віталія Купрія, Миколи Габера, Олександра Мороза) на засідання не прийшли. При цьому кворум на засідання – це дві третіх від усього складу. Відтак, перше засідання відбулося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборців просять перевірити свої дані

На ньому члени комісії прийняли присягу, встановили режим роботи ОВК (з 9:00 – 18:00, з перервою на обід з 12:00 до 13:00), визначили перелік осіб, які працюватимуть постійно на платній основі (голова комісії, заступник голови комісії, секретар комісії та один член комісії) та вирішили провести державну реєстрації ОВК як юридичної особи. Друге засідання відбудеться на наступному тижні.

З переліком членів ОВК можна ознайомитися на сайті ЦВК.

19 лютого на позачерговому засіданні виконкому БМР визначили три локації, які будуть рекомендувати кандидатам в президенти для проведення зустрічей з мешканцями Білої Церкви: Торгова площа, площа Т. Шевченка та площа перед ПК "Росава". Це пов'язано з тим, що під час візиту кандидата в президенти Юлії Тимошенко була розгорнута сцена біля БК "Сільмаш", що значно утруднювало рух машин по вул. Я. Мудрого та викликало багато нарікань серед мешканців міста. 

 Вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Зареєстровано 44 кандидати на цю посаду. 

 

Прочитано 2143 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео