У Білій Церкві створено нову Громадську раду

  • Четвер, лист. 15 2018
  • Автор 

15 листопада відбулися установчі збори, на яких затвердили нових членів Громадської ради при виконкомі м. Біла Церква. Під час зустрічі з кандидатами на членство у раді міський голова Геннадій Дикий попросив, щоб критика була конструктивною, а пропозиції "класними та позитивними". На думку мера, попередній склад Громадської ради не запропонував жодного проекту рішення, а була лише критика. 

"Я від попередньої Громадської ради не побачив жодного проекту рішення. Тому б дуже хотів, аби нинішній склад пропонував класні, позитивні речі, які б допомагали розвивати місто. Якщо це критика, то, звичайно, вона може мати місце, але це має бути не просто критика, а пропозиції, як зробити краще. Я хотів би бачити таку роботу Громадської ради, до якої ми могли б звернутися і отримати фідбек (зворотній зв'язок, - прим. ред.), щоб у процесі обговорення, консультацій приймалися нормальні конструктивні рішення", - з такими словами звернувся міський голова до майбутніх членів Громадської ради.

На жаль, мер не залишився до кінця засідання установчих зборів, а так би міг послухати звіт про роботу попереднього скликання Громадської ради, який зачитала Галина Склярова, що входила до її складу. Зокрема, пані Галина зазначила, що Громадською радою була розроблена та затверджена структура, діяли комітети, засідання проводилися раз на три місяці, був обраний керівний склад ради.  "За час каденції були порушені багато питань: були внесені пропозиції до Статуту міста, до програми розвитку громадського суспільства, проведені обговорення деяких регуляторних актів. Котітети проводили відкриті засідання у форматі круглих столів, на яких розглядалися питання відносин ОСББ та ТОВ "Білоцерківвода" у питанні сплати коштів за різницю у показниках лічильників, питання транспортної реформи, вартості проїзду у громадському транспорті, питання стихійної торгівлі тощо", - зазначила Галина Склярова. 

http://bc-rada.gov.ua/node/9431

До цих питань додамо, що Громадська рада обговорювала вартість теплових лічильників, які встановлюються за бюджетні кошти, самозахоплення комунальної земельної ділянки з вирізанням дерев під розміщення атракціонів та була дана рекомендація міському голові звільнити із займаної посади директора парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

21 жовтня 2016 року на круглому столі, який організувала Громадська рада при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, було запропоновано владі  створити робочу групу для того, аби з’ясувати всі юридичні аспекти співпраці ТОВ «Білоцерківвода» та ОСББ/ЖБК, приватних управителів. Громадська рада після круглого столу звернулася до Геннадія Дикого з проханням створити й затвердити склад такої робочої групи. Проте цього не було зроблено. 

Громадська рада розглядала також питання дотримання законодавства під час встановлення МАФів по місту.

То що ж не почув чи не побачив міський голова? Якого конструктиву забракло меру? Можливо, Геннадію Анатолійовичу просто потрібен більш лояльний склад Громадської ради?

Зрештою, новий склад Громадської ради затверджено. З переліком осіб можна ознайомитися на сайті БМР. А як буде працювати цей склад, побачимо згодом.

Прочитано 14406 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео