Обрано кращий ескізний проект реконструкції площі по вул.Героїв Небесної Сотні

  • П'ятниця, вер. 28 2018
  • Автор 

Під час сесійного засідання, яке відбулося 27 вересня ц.р. міський голова Геннадій Дикий оголосив підсумки конкурсу на  кращий  ескізний проект реконструкції площі по вул.Героїв Небесної Сотні зі спорудженням  пам'ятника з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні (під час «Революції Гідності») та загиблих борців за волю і незалежність України в антитерористичній операції на сході України.

Отож, переможцем став проект у виконанні авторського колективу - архітектурна майстерня «АММІ»: Жихарев Роман, Міщенко Валерій, Жихарева Катерина, Міщенко В’ячеслав  за участі Дробота Костянтина, Шаравари Юрія.

Варто зауважити, що конкурс відбувся у Білій Церкві у два етапи. Для ознайомлення жителів міста з поданими ескізами та врахування думки громадськості під час роботи журі, у центральній бібліотеці було організовано виставку проектів. У  першому турі  брали участь 8 ескізних проектів авторів та авторських колективів з Києва, Львова, Білої Церкви. За результатами  було вирішено провести другий етап конкурсу. У ІІ турі конкурсу було представлено 6 ескізних проектів – з числа тих, які за результатами першого туру посіли ІІ, ІІІ місця, а також ті, які отримали заохочувальні призи.

Нагадаємо, встановити пам'ятник планують на площі Героїв Небесної сотні, де нині розташована автостоянка (по вул. Героїв Небесної сотні). Договір оренди земельної ділянки завершується у 2018 році.

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 410 раз
Опубліковано в Події

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи гарно ви відпочили влітку?

так, чудово - 21.4%
ні, не було часу та коштів - 35.7%
нема коли відпочивати, багато роботи - 21.4%
відпочивав на дачі/ у селі - 14.3%
ще тільки планую відпочинок - 7.1%

Всього голосів: 14
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео