За минулий тиждень було скоєно 18 ДТП, 5 осіб травмовано

  • Середа, серп. 01 2018
  • Автор 

Білоцерківським відділом поліції за період з 23 липня по 29 липня 2018 року відкрито 82 кримінальних провадження, з яких 31 особа була встановлена або затримана, 15 злочинів - тяжкі.

Розкрито 12 раніше скоєних злочинів, зареєстрованих до 23.07.2018 року, з яких 3 незаконних заволодінь транспортними засобами, 7 крадіжок та 2 злочини стосовно нанесення легких тілесних ушкоджень. 

Виявлено 5 злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, з яких 3 пов’язаних з незаконним зберіганням наркотичних засобів, 1 з метою збуту та 1 злочин щодо незаконного посіву  та вирощування конопель.

Стосовно безпеки дорожнього руху, за минулий тиждень було скоєно 18 ДТП, з них 16 в місті Біла Церква та 2 в Білоцерківському районі, з яких 5 осіб було травмовано.

Стосовно адміністративних правопорушень, за тиждень було виявлено 367 правопорушень, з яких 10 правопорушень - дрібне хуліганство, 27 правопорушень стосовно куріння у заборонених місцях та 40 правопорушень стосовно розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях та інші.

Зафіксовано 190 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, в тому числі 34 правопорушення, пов’язане з порушенням правил експлуатації транспортного засобу, 85 випадків порушень вимог дорожніх знаків, дорожньої розмітки, правил зупинки, стоянки, проїзду пішоходних переходів, 12 порушень правил дорожнього руху, що призвело до ДТП, 36 випадків керування транспортними засобами без документів та складено 10 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. 

Поліція Білої Церкви

Прочитано 1400 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви ставитися до вакцинації?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео